Základní škola Kamenice nad Lipou » Aktuality » Andělský Jarmark třídy 5.A

Andělský Jarmark třídy 5.A

V pondělí 18. listopadu 2019 vyvrcholil „Andělským jarmarkem“ projekt organizovaný Českou spořitelnou Abeceda peněz zaměřený na finanční gramotnost. Žáci 5. A Základní školy Kamenice nad Lipou na úvod jarmarku zazpívali vánoční písně a koledy, přivítali milými slovy všechny přítomné. Děti s paní učitelkou Ivou Podhradskou od září vyrobily velké množství krásných vánočních dárků a výrobků, které prodávaly ve čtyřech stáncích před budovou České spořitelny. Žáci byli velice úspěšní, byli podpořeni svými rodiči a prarodiči, a proto mohli splatit půjčku České spořitelně. Navíc jim zbyly peníze, které použijí na úhradu školního výletu. Část peněz darují rodině, která pečuje o dítě s postižením. Bylo to velice příjemné odpoledne jak pro děti, které se snažily co nejvíce prodat, tak i pro nakupující, kteří si odnesli krásné dárky.

Rodiče žáků 5. A