rozvrh platn od 30.11.2020

Zkladn kola Kamenice nad Lipou, okres Pelhimov  1.A  (Mgr. Markov Dana)

 

0
6:55- 7:40

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:40-13:25

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

 

jl
MD

M
MD

jl
MD

Hv
MD

       

 

t

 

 

jl
MD

Tv
MD
(NTv)

M
MD

jl
MD

       

 
S
t

 

 

jl
MD

M
MD

Pr
MD

jl
MD

       

 

t

 

 

jl
MD

M
MD

Tv
MD
(NTv)

jl
MD

       

 
P

 

 

jl
MD

Pr
MD

Vv
MD

T
MD

       

 

rozvrh platn od 30.11.2020

Zkladn kola Kamenice nad Lipou, okres Pelhimov  1.B  (Mgr. Vorkov Jaroslava)

 

0
6:55- 7:40

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:40-13:25

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

 

jl
VJ

M
VJ

Tv
VJ
(STv)

jl
VJ

       

 

t

 

 

jl
VJ

M
VJ

jl
VJ

Pr
VJ

       

 
S
t

 

 

jl
VJ

M
VJ

Tv
VJ
(NTv)

jl
VJ

       

 

t

 

 

jl
VJ

M
VJ

jl
VJ

Hv
VJ

       

 
P

 

 

jl
VJ

Pr
VJ

Vv
VJ

T
VJ

       

 

rozvrh platn od 30.11.2020

Zkladn kola Kamenice nad Lipou, okres Pelhimov  2.A  (Mgr. Koutnkov Eva)

 

0
6:55- 7:40

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:40-13:25

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

 

Hv
KE

jl
KE

M
KE

Pr
KE

jl
KE

     

 

t

 

 

Tv
KE
(STv)

jl
KE

M
KE

jl
KE

       

 
S
t

 

 

jl
KE

M
KE

jl
KE

Vv
KE

Vv
KE

     

 

t

 

 

Tv
KE
(STv)

jl
KE

M
KE

jl
KE

       

 
P

 

 

jl
KE

M
KE

T
KE

Pr
KE

       

 

rozvrh platn od 30.11.2020

Zkladn kola Kamenice nad Lipou, okres Pelhimov  2.B  (Mgr. Bartoov Iva)

 

0
6:55- 7:40

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:40-13:25

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

 

Hv
BI

jl
BI

M
BI

jl
BI

       

 

t

 

 

Tv
BI
(NTv)

jl
BI

M
BI

Pr
BI

jl
BI

     

 
S
t

 

 

Tv
BI
(STv)

jl
BI

M
BI

jl
BI

       

 

t

 

 

jl
BI

M
BI

jl
BI

Vv
BI

Vv
BI

     

 
P

 

 

jl
BI

M
BI

T
BI

Pr
BI

       

 

rozvrh platn od 30.11.2020

Zkladn kola Kamenice nad Lipou, okres Pelhimov  3.A  (Mgr. Rychtakov Zuzana)

 

0
6:55- 7:40

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:40-13:25

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

 

jl
RZ

Aj (3AAP)
PMo

M
RZ

jl
RZ

Tv
RZ
(STv)

     

Aj (3AAK)
KK

 

t

 

 

jl
RZ

M
RZ

Aj (3AAP)
PMo
(JU S)

Pr
RZ

jl
RZ

     

Aj (3AAK)
KK
(JU S)

 
S
t

 

 

jl
RZ

M
RZ

jl
RZ

Tv
RZ
(NTv)

Hv
RZ

     

 

t

 

 

Aj (3AAP)
PMo

jl
RZ

M
RZ

Pr
RZ

jl
RZ

     

Aj (3AAK)
KK

 
P

 

 

jl
RZ

M
RZ

jl
RZ

Vv
RZ

T
RZ

     

 

rozvrh platn od 30.11.2020

Zkladn kola Kamenice nad Lipou, okres Pelhimov  3.B  (Mgr. Svainov Kvtoslava)

 

0
6:55- 7:40

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:40-13:25

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

 

Tv
SK
(NTv)

Aj (3BAp)
PVd

jl
SK

M
SK

jl
SK

     

Aj (3BAP)
PMo
(3.A)

 

t

 

 

jl
SK

M
SK

Aj (3BAp)
PVd

Pr
SK

jl
SK

     

Aj (3BAP)
PMo
(JU S)

 
S
t

 

 

jl
SK

Tv
SK
(NTv)

M
SK

jl
SK

Hv
SK

     

 

t

 

 

Aj (3BAp)
PVd
(JU S)

jl
SK

M
SK

Pr
SK

jl
SK

     

Aj (3BAP)
PMo
(3.A)

 
P

 

 

jl
SK

M
SK

Vv
SK

jl
SK

T
SK

     

 

rozvrh platn od 30.11.2020

Zkladn kola Kamenice nad Lipou, okres Pelhimov  4.A  (Mgr. Tetivov Ilona)

 

0
6:55- 7:40

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:40-13:25

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

 

jl
TI

M
TI

Vl
TI

Aj (4AAP)
PMo

jl
TI

     

 

t

 

 

jl
TI

M
TI

jl
TI

Tv
TI
(NTv)

T
PoI

     

 
S
t

 

 

Aj (4AAP)
PMo

jl
TI

M
TI

P
TI

jl
TI

     

 

t

 

 

jl
TI

M
TI

Vl
TI

Vv
TI

Vv
TI

     

 
P

 

 

jl
TI

Tv
TI
(NTv)

M
TI

Hv
TI

Aj (4AAP)
PMo

     

 

rozvrh platn od 30.11.2020

Zkladn kola Kamenice nad Lipou, okres Pelhimov  4.B  (Mgr. Podhradsk Iva)

 

0
6:55- 7:40

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:40-13:25

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

 

M
PoI

jl
JZ

Aj (4BAP)
PVd

Vl
PoI

Hv
PoI

     

 

t

 

 

M
PoI

jl
JZ

Vv
PoI

Vv
PoI

Aj (4BAP)
PVd

     

 
S
t

 

 

jl
JZ

M
PoI

Aj (4BAP)
PVd

jl
JZ

Tv
PoI
(NTv)

     

 

t

 

 

Tv
PoI
(NTv)

jl
JZ

M
PoI

jl
JZ

Vl
PoI

     

 
P

 

 

M
PoI

jl
JZ

P
PoI

jl
JZ

T
TI

     

 

rozvrh platn od 30.11.2020

Zkladn kola Kamenice nad Lipou, okres Pelhimov  5.A  (Mgr. Dvokov Gertruda)

 

0
6:55- 7:40

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:40-13:25

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

 

jl
DG

M
DG

Tv
SA
(NTv)

Vl
DG

Hv
DG

     

 

t

 

 

jl
DG

M
DG

P
DG

Aj (5AAP)
PMo

jl
DG

     

 
S
t

 

 

jl
DG

Aj (5AAP)
PMo

M
DG

Vl
DG

jl
DG

     

 

t

 

 

M
DG

jl
DG

P
DG

jl
DG

Tv
SA
(NTv)

 

L: Inf
HJi
(Po2)

L: Inf
HJi
(Po2)

 
P

 

 

M
DG

jl
DG

Aj (5AAP)
PMo

T
DG

Vv
DG

     

 

rozvrh platn od 30.11.2020

Zkladn kola Kamenice nad Lipou, okres Pelhimov  5.B  (Mgr. Langov Jitka)

 

0
6:55- 7:40

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:40-13:25

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

 

jl
LJ

M
LJ

Vl
PMa

jl
LJ

Hv
SA

     

 

t

 

 

jl
LJ

M
LJ

Tv
LJ
(NTv)

P
PMa

Aj (5BAS)
SA
(JU S)

     

 
S
t

 

 

jl
LJ

M
LJ

Aj (5BAS)
SA
(JU S)

Vl
PMa

jl
LJ

     

 

t

 

 

M
LJ

Aj (5BAS)
SA
(JU S)

jl
LJ

Tv
LJ
(NTv)

jl
LJ

 

S: Inf
HJi
(Po2)

S: Inf
HJi
(Po2)

 
P

 

 

jl
LJ

M
LJ

P
PMa

S: T
PoI

S: T
PoI

     

L: Vv
LJ

L: Vv
LJ

 

rozvrh platn od 30.11.2020

Zkladn kola Kamenice nad Lipou, okres Pelhimov  6.A  (Mgr. Houser Vladimr)

 

0
6:55- 7:40

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:40-13:25

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

 

Aj (6AAK)
KK

Ze
HVl

j
HVl

M
DD

Pp
VE

 

Vv
PoI

Vv
PoI

Aj (6AAS)
SA

 

t

 

 

j
HVl

M
DD

Pp
VE
(P)

De
PV

Tv (Dv)
LJ
(Hala)

Hv
HVl
(Hv)

   

Tv (Chl)
HVl

 
S
t

 

 

j
HVl

De
PV

M
DD

Ze
HVl

Aj (6AAK)
KK

 

S: Pc (1dl)
DV

S: Pc (2dl)
DV

S: Pc (2poz)
HP

S: Pc (1poz)
HP

Aj (6AAS)
SA

L: Inf
PMa

L: Inf
PMa

 

t

 

 

j
HVl

Vo
HVl

Aj (6AAK)
KK
(MU2N)

M
DD

Fy
HJi
(F-CH)

     

Aj (6AAS)
SA

 
P

 

 

M
DD

j
HVl

Tv (Dv)
LJ
(NTv)

z
PMa
(MU2N)

       

Tv (Chl)
HVl
(NTv)

 

rozvrh platn od 30.11.2020

Zkladn kola Kamenice nad Lipou, okres Pelhimov  6.B  (Ing. Prochzkov Monika)

 

0
6:55- 7:40

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:40-13:25

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

 

Aj (6BAP)
PMo
(MU2N)

z
PMa
(MU2N)

M
HP

j
KH

De
PV

     

Aj (6BAS)
SA
(6.A)

 

t

 

 

j
KH

M
HP

Fy
HJi
(F-CH)

Hv
PM
(Hv)

Tv (Dv)
LJ
(Hala)

Vo
PMo

   

Tv (Chl)
HVl

 
S
t

 

 

M
HP

Pp
HJi
(MU2N)

j
KH

Ze
VE
(P)

Aj (6BAP)
PMo
(MU2N)

 

S: Inf
PMa

S: Inf
PMa

L: Pc (2dl)
DV

L: Pc (1dl)
DV
(UP)

Aj (6BAS)
SA
(6.A)

L: Pc (1poz)
PVd

L: Pc (2poz)
PVd
(UP)

 

t

 

 

M
HP

j
KH

Aj (6BAP)
PMo

De
PV

Ze
VE
(P)

     

Aj (6BAS)
SA

 
P

 

 

j
KH

M
HP

Tv (Dv)
LJ
(NTv)

Pp
HJi
(P)

Vv
SR

Vv
SR

   

Tv (Chl)
HVl
(NTv)

 

rozvrh platn od 30.11.2020

Zkladn kola Kamenice nad Lipou, okres Pelhimov  7.A  (Mgr. Blov Jana)

 

0
6:55- 7:40

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:40-13:25

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

(n)
SR
(8.B)

M
BJ

De
PV

Aj (7AAJ)
JI
(JU N)

j
SR

Tv (Dv)
LJ
(NTv)

Nj2 (2nKH)
KH
(MU2N)

   

Aj (7AAP)
PMo
(JU N)

Tv (Chl)
HVl
(NTv)

Nj2 (2nPM)
PM

 

t

 

 

j
SR

Aj (7AAJ)
JI
(JU N)

Pp
PMa
(MU2N)

M
BJ

z
BJ
(MU1N)

Ze
VE

   

Aj (7AAP)
PMo
(MU2N)

 
S
t

 

 

M
BJ

Ze
VE
(P)

Fy
HP
(F-CH)

j
SR

Pp
PMa
(P)

Tv (Dv)
LJ
(Hala)

   

Tv (Chl)
HVl

 

t

 

 

De
PV

j
SR

Vo
KH

M
BJ

Aj (7AAJ)
JI
(MU2N)

 

S: Pc (1dl)
DV
(UP)

S: Pc (2dl)
DV
(UP)

S: Pc (1poz)
BJ

S: Pc (2poz)
BJ

Aj (7AAP)
PMo

L: Vv
SR

L: Vv
SR

 
P

 

 

Fy
HP
(F-CH)

Nj2 (2nKH)
KH
(JU N)

M
BJ

j
SR

Hv
PM
(Hv)

     

Nj2 (2nPM)
PM

 

rozvrh platn od 30.11.2020

Zkladn kola Kamenice nad Lipou, okres Pelhimov  7.B  (Mgr. Svdkov Romana)

 

0
6:55- 7:40

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:40-13:25

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

(n)
SR
(8.B)

M
DD

j
SR

Aj (7BAK)
KK

De
PV

Tv (Dv)
LJ
(NTv)

Nj2 (2nKH)
KH
(MU2N)

   

Aj (7BAJ)
JI
(JU N)

Tv (Chl)
HVl
(NTv)

Nj2 (2nKK)
KK

 

t

 

 

Ze
VE
(P)

Aj (7BAK)
KK

M
DD

j
SR

Pp
PMa
(P)

Vo
PV

   

Aj (7BAJ)
JI
(JU N)

 
S
t

 

 

M
DD

Hv
PM
(Hv)

j
SR

z
HJi
(MU2N)

De
PV

Tv (Dv)
LJ
(Hala)

   

Tv (Chl)
HVl

 

t

 

 

Ze
VE
(P)

M
DD

j
SR

Fy
HP

Aj (7BAK)
KK

 

S: Vv
SR

S: Vv
SR

L: Pc (1dl)
DV

L: Pc (2dl)
DV

Aj (7BAJ)
JI
(MU2N)

L: Pc (2poz)
PMa

L: Pc (1poz)
PMa
(mim)

 
P

 

 

Pp
PMa
(P)

Nj2 (2nKH)
KH
(JU N)

j
SR

Fy
HP
(F-CH)

M
DD

     

Nj2 (2nKK)
KK

 

rozvrh platn od 30.11.2020

Zkladn kola Kamenice nad Lipou, okres Pelhimov  8.A  (Ing. Prakov Markta)

 

0
6:55- 7:40

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:40-13:25

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

 

Ch
HJi

M
BJ

j
JZ

Aj (8AAJ)
JI

Pp
PMa

Fy
HP

 

De
PV

 

t

 

 

j
JZ

M
BJ

Aj (8AAJ)
JI

Ze
HVl

Ch
HJi

 

S: Pc (1poz)
PMa

S: Pc (1dl)
DV

S: Pc (2dl)
DV

S: Pc (2poz)
PMa

 
S
t

 

 

Nj2 (2n8p)
PV

j
JZ

M
BJ

Fy
HP

Ze
HVl

     

 

t

 

 

M
BJ

Aj (8AAJ)
JI

j
JZ

Pp
PMa

Vo
PMa

     

 
P

 

 

j
JZ

Nj2 (2n8p)
PV

De
PV

M
BJ

       

 

rozvrh platn od 30.11.2020

Zkladn kola Kamenice nad Lipou, okres Pelhimov  8.B  (Bc. Kutajov Kateina)

 

0
6:55- 7:40

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:40-13:25

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

(n)
SR

j
SR

Ch
HJi

Ze
VE

M
BJ

Fy
HP

     

 

t

 

 

M
BJ

Pp
VE

j
SR

Fy
HP

Aj (8BAK)
KK

 

S: Hv
PM

S: Hv
PM

 
S
t

 

 

Aj (8BAK)
KK

j
SR

Nj2 (2n8K)
KK

M
BJ

Ch
HJi

De
PV

   

 

t

 

 

j
SR

Aj (8BAK)
KK

M
BJ

Pp
VE

De
PV

Vo
KK

   

 
P

 

 

j
SR

M
BJ

Nj2 (2n8K)
KK

Ze
VE

       

 

rozvrh platn od 30.11.2020

Zkladn kola Kamenice nad Lipou, okres Pelhimov  8.C  (Mgr. Koensk Hana)

 

0
6:55- 7:40

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:40-13:25

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

(n)
SR
(8.B)

j
KH

Pp
VE

Nj2 (2n8k)
KH

Ze
VE

M
DD

 

S: Pc (1dl)
HJi

S: Pc (2dl)
HJi

S: Pc (2poz)
PMa

S: Pc (1poz)
PMa

 

t

 

 

M
DD

j
KH

De
KH

Ch
HJi

Vo
KH

     

 
S
t

 

 

j
KH

Fy
HP

Aj (8CAP)
PMo

M
DD

Nj2 (2n8k)
KH

Pp
VE

   

 

t

 

 

j
KH

Aj (8CAP)
PMo

M
DD

Ch
HJi

Fy
HP

     

 
P

 

 

Aj (8CAP)
PMo

Ze
VE

j
KH

M
DD

De
KH

     

 

rozvrh platn od 30.11.2020

Zkladn kola Kamenice nad Lipou, okres Pelhimov  9.A  (Mgr. Vackov Eva)

 

0
6:55- 7:40

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:40-13:25

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

 

De
PV

j
PM

M
BJ

Fy
HP
(F-CH)

Aj (9AAJ)
JI
(MU2N)

Vo
VE
(P)

 

Tv (Dv)
VE

Aj (9AAK)
KK

Tv (Chl)
HVl

 

t

 

 

Aj (9AAJ)
JI
(JU N)

j
PM

M
BJ

Pp
VE
(P)

De
PV

z
HJi
(F-CH)

   

Aj (9AAK)
KK

 
S
t

 

 

Ch
HJi
(F-CH)

M
BJ

j
PM

Nj2 (2n9K)
KK

Hv
PM
(Hv)

     

Nj2 (2n9k)
KH

 

t

 

 

j
PM

M
BJ

Ze
VE
(P)

Aj (9AAJ)
JI

Lisv
PM

Fy
HP
(F-CH)

 

Tv (Dv)
VE

Aj (9AAK)
KK

Tv (Chl)
HVl

 
P

 

 

M
BJ

Ch
HJi
(F-CH)

j
PM

Nj2 (2n9K)
KK

S: Vv
VE

S: Vv
VE

   

L: Pc (2var)
PMa

L: Pc (1poz)
HJi
(Po2)

Nj2 (2n9k)
KH
(JU N)

L: Pc (2poz)
HJi
(Po2)

L: Pc (1var)
PMa
(Po2)

 

rozvrh platn od 30.11.2020

Zkladn kola Kamenice nad Lipou, okres Pelhimov  9.B  (Mgr. Doskoilov Dana)

 

0
6:55- 7:40

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:40-13:25

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

 

j
PM

M
DD

Ch
HJi
(F-CH)

z
HJi
(MU2N)

Aj (9BAP)
PMo

Vo
PV

 

Tv (Dv)
VE

Aj (9BAK)
KK

Tv (Chl)
HVl

 

t

 

 

Aj (9BAP)
PMo

De
PV

j
PM

M
DD

Hv
PM
(Hv)

     

Aj (9BAK)
KK

 
S
t

 

 

j
PM

M
DD

Pp
PMa
(P)

Nj2 (2n9K)
KK

Fy
HP

Ch
HJi
(F-CH)

   

Nj2 (2n9p)
PV

 

t

 

 

M
DD

j
PM

De
PV

Aj (9BAP)
PMo

Ze
HVl

Lisv
PM

 

Tv (Dv)
VE

Aj (9BAK)
KK

Tv (Chl)
HVl

 
P

 

 

j
PM

M
DD

Fy
HP
(F-CH)

Nj2 (2n9K)
KK

S: Pc (1poz)
HJi
(Po2)

S: Pc (2poz)
HJi
(Po2)

   

S: Pc (1var)
PMa

S: Pc (2var)
PMa
(CvK)

Nj2 (2n9p)
PV

L: Vv
PoI

L: Vv
PoI

 

rozvrh platn od 30.11.2020

Zkladn kola Kamenice nad Lipou, okres Pelhimov  I.  (Mgr. Prov Daniela)

 

0
6:55- 7:40

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:40-13:25

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

 

jl
PD

M
PD

Hv
PD

Tv
PD
(STv)

Aj (3.r.)
ML

     

Aj (4.r.)
ML

 

t

 

 

M
PD

v
PE

jl
PD

Pr (1.r.) ML

(2.r.)
PD

     

Pr (2.r.) ML

Pr (3.r.) ML

(3.r.)
PD

Vl (4.r.) ML

 

(4.r.)
PD

 

 
S
t

 

 

jl
PD

M
PD

Pr (1.r.) ML

Tv
PD
(STv)

Aj (3.r.)
ML

     

Pr (2.r.) ML

Pr (3.r.) ML

Aj (4.r.)
ML

(4.r.) ML

 

t

 

 

M
PD

jl
PD

Tv
PD
(STv)

jl
PD

T
PD

     

 
P

 

 

jl
PD

Vv
PD

Vv (2.r.)
PD

jl
PD

Aj (3.r.)
ML

     

(3.r.)
PD

Aj (4.r.)
ML

Vv (4.r.)
PD

 

rozvrh platn od 30.11.2020

Zkladn kola Kamenice nad Lipou, okres Pelhimov  2.  (Mgr. Zednkov Jitka)

 

0
6:55- 7:40

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:40-13:25

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

 

M
ML

Ze (7r.s) PoI

(7r.s) ZJ

Pv (7r.s) JZ

(7r.s) ZJ

De (6.r.)
PE

   

Ze (8r.s) PoI

(8r.s) ZJ

Pv (8r.s) JZ

(8r.s) ZJ

Vl (5.r.) PoI

jl (5.r.) ZJ

(5.r.) JZ

Aj (5.r.) ML

Ze (6.r.) PoI

jl (6.r.) ZJ

Pc (6.r.) JZ

Aj (6.r.) ML

 

t

 

 

(7r.s) ZJ

Hv
PD

Pv (7r.s) ML

Vv
ZJ

Tv (7r.s) ZJ (STv)

Ov (7r.s)
ZJ

   

(8r.s) ZJ

Pv (8r.s) ML

Tv (8r.s) ZJ (STv)

jl (5.r.) ZJ

(5.r.) ML

Tv (5.r.) ZJ (STv)

Ov (8r.s)
ZJ

jl (6.r.) ZJ

(6.r.) ML

De (6.r.) PE

     

Vo (6.r.)
ZJ

     

 
S
t

 

 

(7r.s) ZJ

M
ML

Pp (7r.s) PoI

Pv (7r.s) PoI

De (7r.s) ZJ

 

Fy (6.r.)
PE

 

(8r.s) ZJ

Pp (8r.s) PoI

Pv (8r.s) PoI

De (8r.s) ZJ

jl (5.r.) ZJ

(5.r.) PoI

Vl (5.r.) PoI

Aj (5.r.) ML

jl (6.r.) ZJ

Pp (6.r.) PoI

Pc (6.r.) PoI

Aj (6.r.) ML

 

t

 

 

M
ML

Fy (7r.s) PoI

(7r.s) ZJ

Tv
ZJ

Ps (7r.s) ZJ

 

Inf
ZJ

 

Fy (8r.s) PoI

(8r.s) ZJ

Ps (8r.s) ZJ

(5.r.) PoI

jl (5.r.) ZJ

jl (5.r.) ZJ

Pp (6.r.) PoI

jl (6.r.) ZJ

Vv (6.r.) ZJ

 
P

 

 

Vv (7r.s) ML

Ps (7r.s) ZJ

Tv
ZJ

Pv (7r.s) ZJ

Pv (7r.s) PD

Pv (7r.s)
ZJ

   

Vv (8r.s) ML

Ps (8r.s) ZJ

Pv (8r.s) ZJ

Pv (8r.s) PD

(5.r.) ML

jl (5.r.) ZJ

(5.r.) ZJ

Aj (5.r.) ML

Pv (8r.s)
ZJ

(6.r.) ML

jl (6.r.) ZJ

Pc (6.r.) ZJ

Aj (6.r.) ML

 

rozvrh platn od 30.11.2020

Zkladn kola Kamenice nad Lipou, okres Pelhimov  3.  (Mgr. Petr Eva)

 

0
6:55- 7:40

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:40-13:25

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

 

M
PE

jl
ZJ

Pp
PE

Aj
ML

Pc
PE

Ze (7.r.)
PE

 

Pc (9.r.)
PE

Ze (8.r.)
PE

Pc (8.r.)
PE

 

t

 

 

M
PE

jl
ZJ

Vv
PE

Tv
PE

De (9.r.)
PE

Pp (7.r.)
PE

   

De (7.r.)
PE

Pp (8.r.)
PE

Ch (8.r.)
PE

 
S
t

 

 

M
PE

De (9.r.)
PE

jl
ZJ

Aj
ML

Pc
PE

 

Pc (9.r.)
PE

Ch (9.r.)
PE

De (7.r.)
PE

Fy (7.r.)
PE

Ch (8.r.)
PE

De (8.r.)
PE

Fy (8.r.)
PE

 

t

 

 

M
PE

jl
ZJ

Aj
ML

Ze
PE

Tv
PE

Hv
PD

 

(9.r.)
ZJ

(7.r.)
ZJ

Vv (8.r.)
ZJ

 
P

 

 

jl
ZJ

M
PE

Pc
JZ

Fy
PE

Vo
PD

Pc (9.r.)
ZJ

   

Zpracovno v systmu Bakali