Základní škola Kamenice nad Lipou » Školní jídelna » Informace - objednávání obědů přes internet

Informace - objednávání obědů přes internet

Vážení rodiče,

dovolte, abychom Vás seznámili s novinkou, kterou pro Vás chystáme ve  stravovacím provozu. V současnosti jsme zřídili pro strávníky možnost objednávat stravu prostřednictvím internetu, mobilního telefonu a WAPu. Pro registraci strávníků a pro objednávání stravy na internetu postupujte podle následujících pokynů.

Registrace služby

Navštivte kancelář vedoucí stravovacího provozu. Zde obdržíte Číslo zařízení k přihlášení pro objednávání stravy na internetu. Zároveň si zvolíte Vaše jedinečné přístupové jméno (uživatele) a heslo. Připravte si je dopředu.

Uživatel – může obsahovat čísla a písmena bez diakritiky.

Heslo – může obsahovat čísla a písmena bez diakritika.

Můžete též zadat e-mailovou adresu, na kterou Vám můžeme zasílat tyto zprávy:

• potvrzení objednávky,
  • nedostatečná výše konta,
  • neodebraná strava,
  • měsíční přehled.

Při zřízení služby můžete určit, které z těchto zpráv si přejete zasílat. Heslo, e-mail a zasílané zprávy můžete kdykoliv později změnit po přihlášení do systému v sekci Nastavení uživatele.

Objednávání stravy

Od následujícího dne po registraci lze pak objednávat stravu též na internetu na adrese: www.strava.czZde zvolte v sekci Strávník položku Objednávání stravy.

V dalším dialogu zvolte položku Přihlášení uživatele.

Dostanete se do dialogu pro přihlášení. Vyplňte a potvrďte položku Číslo zařízeníToto číslo jste obdrželi při registraci služby (viz registrace). Jste přihlášeni do „své“ jídelny.

Vyplňte a potvrďte položky Uživatel a Heslo, které jste si zvolili při registraci služby. Jste přihlášeni do systému a můžete objednávat stravu.

Pro objednávání stravy potvrďte položku Objednávka stravy. Proveďte požadované změny svých přihlášek a odhlášek.

Změny nezapomeňte uložit potvrzením položky Odeslat.

Ze systému se odhlásíte potvrzením položky Odhlášení uživatele.

Další pokyny, podrobnosti a návody naleznete na www.strava.cz.