Základní škola Kamenice nad Lipou » Aktuality » Japonsko

Japonsko

Japonsko

      Dobrý den, jelikož jste si objednal cestu do Japonska, chtěli jsme vám sdělit pár důležitých bodů. Styl života, zvyky, nebo často navštěvovaná místa, to vše se za pár okamžiků dozvíte.             

 

     Možná vás překvapí, že se nezdraví podáním ruky, ale úklonou, hlubokou podle toho, jakou úctu k tomu druhému chováte. Nebo pokud v této destinaci odpovíte na otázku pouhým ,,ano“ nebo ,,ne“, budou vás pokládat za nevychovaného. Japonci totiž vždy odpovídají na otázku dlouhou větou.

Pokud jste si ve škole stěžovali na to, proč musíte nosit ty trapné přezůvky, budete překvapeni. Extra boty do koupelny, obytných prostorů, předsíně, ba i dokonce divadel čí vybraných restaurací, to je pro ně zcela normální.

Japonsko má plno dokonalých míst a mezi ně patří i Nara-město jelenů. Ano, v městečku Nara opravdu volně pobíhají jeleni a velice fascinující je, že pokud jelena nakrmíte, ukloní se vám. No není to úchvatné? A co třeba národní park Daisetsuzan, nejrozsáhlejší park v Japonsku. Téměř nedotkunutá a divoká příroda vás zajisté ohromí.

        Pokud se chcete dozvědět více zajímavých informací navštivte naší webovou stránku www.Japonsko.Zabloudilanenašel.cz.

My vám přejeme příjemný pobyt a plno krásných zážitků!

  

         Cestovní kancelář Zabloudil a Nenašel, ZŠ Kamenice nad Lipou

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru