Základní škola Kamenice nad Lipou » Aktuality » Organizace výuky 1. a 2. ročníků (od 18. 11. 2020)

Organizace výuky 1. a 2. ročníků (od 18. 11. 2020)

Na základě rozhodnutí MŠMT bude od 18. 11. 2020 obnovena prezenční výuka tříd 1. a 2. ročníku. Distanční výuka bude pro tyto třídy zrušena.

• Zahájení výuky bude 18. 11. 2020 v 7.55 hod.
  • Žáci 1. tříd budou do školy přicházet hlavním vchodem v čase 7.35 – 7.45 hod a žáci 2. tříd budou přicházet vchodem ze dvora v čase 7.45 – 7.55 hod. U šatních skříněk si je vyzvednou třídní učitelky a odvedou do třídy. Do školy vstupují pouze žáci.
  • Po celou dobu pobytu ve škole i v družině a školní jídelně je pro žáky povinná rouška (i v průběhu výuky). Do školy si žák přinese 2 ks roušek a igelitový sáček. V jídelně si ji žáci sundají pouze během konzumace oběda.
  • Hodiny tělesné výchovy budou probíhat formou procházek venku (v případě příznivého počasí) a v hodinách hudební výchovy se bude probírat pouze hudební teorie.
  • Školní družina bude fungovat dle běžného režimu. Dojde pouze k organizačním změnám ve skupinách (skupina ŠD bude složena pouze z žáků jedné třídy).
  • Výdej oběda bude probíhat podle stanoveného rozvrhu, abychom zamezili kontaktu s jinými třídami.