Základní škola Kamenice nad Lipou » Aktuality » Poděkování

Vážení rodiče,

škola a rodina jsou základními pilíři v životě dítěte zajišťující mimo jiné vzdělávání, výchovu a socializaci. Součinností výchovného působení obou těchto institucí vzniká u dítěte celkový systém společenského vnímání a respektování hodnot.

Nyní jsme společnými silami zvládli období distanční výuky.

Jeho absolvování ve ztížených podmínkách by nebylo možné bez úzké spolupráce a výborné komunikace s Vámi, rodiči. Víme, jak náročné období to pro Vás bylo. Za to, jak obětavě jste při svých ostatních povinnostech po celou dobu distanční výuky pomáhali dětem s plněním úkolů i s IT technikou Vám patří náš obdiv a velké poděkování! I naprostá většina našich žáků si zaslouží pochvalu za vzorné plnění svých povinností během distanční výuky.

Jménem všech pracovníků školy přeji Vám i Vašim dětem klidné prožití vánočních svátků a dovolených, načerpání nových sil a budeme se těšit na setkání s Vámi všemi v novém roce 2021.

Vedení Základní školy Kamenice nad Lipou