Základní škola Kamenice nad Lipou » Aktuality » Region tančí 2018

Region tančí 2018

V pátek 8.6.2018 se skupina dětí ze SPORTOVNĚ TANEČNÍHO KROUŽKU zúčastnila již potřetí nesoutěžní taneční přehlídky Region tančí 2018. Celodenní akce, pořádaná spol. HODINA Há, proběhla již tradičně v KD Máj v Pelhřimově.

Dopoledne byly na programu prostorové zkoušky a spousta tanečních workshopů. Báječný byl bublinkový tanec dětí ze všech souborů dohromady před KD. Děvčata měla možnost nechat se načesat i od budoucích kadeřnic z pelhřimovského učiliště. Po obědě se pak všichni v průvodu odebrali do tanečního sálu. A začal maratón tanečních vystoupení, doplněný o účinkování hostů. Své taneční umění ukázali malí i velcí, tančilo se country, moderní tance, ale i balet či klasika, nechyběla ani klasická česká polka. Celý sál byl nabitý úžasnou atmosférou. Mladší i starší skupina děvčat z Kamenice předvedla skvělá vystoupení. Odměnou jim byl potlesk plného sálu KD.Přestože se jednalo o nesoutěžní přehlídku, byla zde i porota. Ta na závěr celé akce odměnila jednotlivé skupiny diplomy, melounem a drobnými dárky. Unavené, ale rozzářené tanečnice se vracely domů plné dojmů z krásného, protancovaného dne.

Děkujeme tímto vedení školy, že děti na přehlídku uvolnilo z vyučování. Těšíme se na příští rok. KRÁSNÉ PRÁZDNINY

Fotogalerie: zde

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru