Základní škola Kamenice nad Lipou http://www.zskamenicenl.cz/ Aktuální články cs Informace pro rodiče a žáky http://www.zskamenicenl.cz/http://www.zskamenicenl.cz/informace-pro-rodice-a-zaky/ Tue, 13 Oct 2020 00:00:00 +0200 Sportovní dopoledne s fotbalem http://www.zskamenicenl.cz/http://www.zskamenicenl.cz/sportovni-dopoledne-s-fotbalem/ Mon, 12 Oct 2020 00:00:00 +0200 Výkup kaštanů a žaludů http://www.zskamenicenl.cz/http://www.zskamenicenl.cz/vykup-kastanu-a-zaludu/ Thu, 01 Oct 2020 00:00:00 +0200 Pravidelní tréninky florbalu http://www.zskamenicenl.cz/http://www.zskamenicenl.cz/pravidelni-treninky-florbalu/ Fri, 25 Sep 2020 00:00:00 +0200 Informace k provozu školy http://www.zskamenicenl.cz/http://www.zskamenicenl.cz/informace-k-provozu-skoly/ Mon, 31 Aug 2020 00:00:00 +0200 Používání mobilních telefonů ve škole http://www.zskamenicenl.cz/http://www.zskamenicenl.cz/pouzivani-mobilnich-telefonu-ve-skole/ Mon, 31 Aug 2020 00:00:00 +0200 Informace pro žáky 1. tříd http://www.zskamenicenl.cz/http://www.zskamenicenl.cz/informace-pro-zaky-1-trid/ Wed, 26 Aug 2020 00:00:00 +0200 Informace školní družiny http://www.zskamenicenl.cz/http://www.zskamenicenl.cz/informace-skolni-druziny/ Wed, 26 Aug 2020 00:00:00 +0200 INFORMACE O PRŮBĚHU PRVNÍHO ŠKOLNÍHO TÝDNE 1. 9. – 5. 9. 2020 http://www.zskamenicenl.cz/http://www.zskamenicenl.cz/informace-o-prubehu-prvniho-skolniho-tydne-1-9-5-9-2020/ Sun, 23 Aug 2020 00:00:00 +0200 Nákup jednorázových hygienických ručníků http://www.zskamenicenl.cz/http://www.zskamenicenl.cz/nakup-jednorazovych-hygienickych-rucniku/ Tue, 18 Aug 2020 00:00:00 +0200 Informace školní jídelny pro rodiče žáků 1. tříd http://www.zskamenicenl.cz/http://www.zskamenicenl.cz/informace-skolni-jidelny-pro-rodice-zaku-1-trid/ Tue, 04 Aug 2020 00:00:00 +0200 Zástup za nemoc - uklízečka http://www.zskamenicenl.cz/http://www.zskamenicenl.cz/zastup-za-nemoc-uklizecka/ Thu, 30 Jul 2020 00:00:00 +0200 Seznam potřeb pro budoucí prvňáčky http://www.zskamenicenl.cz/http://www.zskamenicenl.cz/seznam-potreb-pro-budouci-prvnacky/ Mon, 29 Jun 2020 00:00:00 +0200 Oznámení rodičům http://www.zskamenicenl.cz/http://www.zskamenicenl.cz/oznameni-rodicum/ Fri, 19 Jun 2020 00:00:00 +0200 Dotazník k vyplnění http://www.zskamenicenl.cz/http://www.zskamenicenl.cz/dotaznik-k-vyplneni/ Tue, 16 Jun 2020 00:00:00 +0200