Základní škola Kamenice nad Lipou » Aktuality » ŠKOLNÍ KOLO A OKRESNÍ KOLO ZEMĚPISNÉ OLYMPIÁDY

ŠKOLNÍ KOLO A OKRESNÍ KOLO ZEMĚPISNÉ OLYMPIÁDY

Dne 24. 1. 2018 se uskutečnilo školní kolo Zeměpisné olympiády. Celkem se zúčastnilo 38 žáků. V kategorii A (6. třída) se utkalo 11 žáků – vítězem se stal Daniel Švec ze 6. B. Kategorie B (7. třída) se zúčastnilo 7 žáků – vítězem se stal Lukáš Záruba ze 7. B. V kategorii C (8. a 9. třída) se utkalo 20 žáků – vítězem se stal Vojtěch Šinfeld z 9. A.

Všichni tři žáci se 20. 2. 2018 setkali se svými konkurenty v okresním kole, které se konalo v Pelhřimově.

Daniel Švec se umístil na pěkném 6. místě ze 13 soutěžících. Lukáš Záruba obsadil 4. místo ze 12 soutěžících. Vojtěch Šinfeld skončil na 13. místě ze 13 soutěžících.

Chlapcům děkujeme za reprezentaci naší školy.

Mgr. Eva Vacková