Základní škola Kamenice nad Lipou » Aktuality » Štafetový pohár v Kolíně

Štafetový pohár v Kolíně

Štafetový pohár v Kolíně

Dne 24. května vyvrcholil v Kolíně 5. ročník Štafetového poháru, týmové soutěže určené pro první stupeň základní školy.

Utkaly se zde vítězné  školy  z jednotlivých krajů o republikový titul Štafetového poháru 2018.

Družstvo našich žáků ZŠ Kamenice nad Lipou se stalo vítězem  kraje Vysočina, a tím se zařadilo mezi šestnáct nejlepších týmů České republiky.  

Celostátnímu štafetovému klání v Kolíně předcházely hodiny tréninků a poctivé dřiny.

Výkony našich žáků byly naprosto skvělé. Bojovali s velkým nasazením a mezi sportovními školami předvedli skvělou sportovně-týmovou práci. Doběhli si pro bronzovou medaili skvělým časem 8 minut a 25 vteřin (vítězný tým měl nepatrný náskok s časem 8 minut a 21 vteřin).

Tým našich úspěšných sportovců tvořili  Robin Přibyl, Markéta  Pavlíčková, Matěj  Kurz, Natálie Voráčková, Adam Hájek, Filip Brdlík, Stela Chválová, Filip  Kutílek, Jindřiška  Nováková, Jakub Vašků, Nela  Kouřilová, Jáchym  Zadák, Adéla Zedníková, Dominika  Škrletová, Adam  Novák, Bára  Kurzová a Alena Hečsková.

Gratulujeme našim sportovcům, kteří zde nereprezentovali  jen naši školu, ale i město Kamenice nad Lipou a celý kraj Vysočina.

Mgr. Alena Stará

Mgr. Gerta Dvořáková

 

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru