Základní škola Kamenice nad Lipou » Aktuality » Zájezd na MS ve florbale

Zájezd na MS ve florbale

Díky partnerské spolupráci a v rámci podpory sportu do škol připravil Český florbal pro žáky a učitele na vybraná utkání mistrovství světa volné vstupenky. Tuto možnost využila i naše základní škola a její učitelé nakonec pro žáky, zajímající se o tento sport, připravili na pondělí 3. prosince 2018 zájezd na dvě utkání (Singapur – Japonsko 9 : 5, Německo – Lotyšsko 5 : 4) právě probíhajícího Mistrovství světa ve florbale v Praze. Zápasy se odehrály v pražské O2 aréně, jež byla převážně zaplněna právě dětmi z celé republiky, které pro hráče vytvořily velice bouřlivou atmosféru. Pořadatelé pro děti měli připravený během přestávek bohatý doprovodný program, který přítomné také zaujal. Všech 52 dětí z kamenické školy bylo s průběhem celodenní akce nadmíru spokojeno.

Mgr. Vladimír Houser     

Fotogalerie: zde

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru