rozvrh platn od 1. 2. 2021

Zkladn kola Kamenice nad Lipou, okres Pelhimov  Bartoov Iva  

 

0
6:55- 7:40

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:40-13:25

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

 

2.B
Hv

2.B
jl

2.B
M

2.B
jl

       

 

t

 

 

2.B
Tv

2.B
jl

2.B
M

2.B
Pr

2.B
jl

     

 
S
t

 

 

2.B
Tv

2.B
jl

2.B
M

2.B
jl

       

 

t

 

 

2.B
jl

2.B
M

2.B
jl

2.B
Vv

2.B
Vv

     

 
P

 

 

2.B
jl

2.B
M

2.B
T

2.B
Pr

       

 

rozvrh platn od 1. 2. 2021

Zkladn kola Kamenice nad Lipou, okres Pelhimov  Blov Jana  

 

0
6:55- 7:40

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:40-13:25

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

 

7.A
M

8.A
M

9.A
M

8.B
M

       

 

t

 

 

8.B
M

8.A
M

9.A
M

7.A
M

7.A
z

     

 
S
t

 

 

7.A
M

9.A
M

8.A
M

8.B
M

 
 
-- Poh --

     

 

t

 

 

8.A
M

9.A
M

8.B
M

7.A
M

       

 
P

 

 

9.A
M

8.B
M

7.A
M

8.A
M

       

 

rozvrh platn od 1. 2. 2021

Zkladn kola Kamenice nad Lipou, okres Pelhimov  Dobal Vladimr  

 

0
6:55- 7:40

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:40-13:25

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

                 

 

t

 

                 

 
S
t

 

                 

 

t

 

                 

 
P

 

                 

 

rozvrh platn od 1. 2. 2021

Zkladn kola Kamenice nad Lipou, okres Pelhimov  Doskoilov Dana  

 

0
6:55- 7:40

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:40-13:25

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

 

7.B
M

9.B
M

 

6.A
M

8.C
M

     

 

t

 

 

8.C
M

6.A
M

7.B
M

9.B
M

 
 
-- Poh --

     

 
S
t

 

 

7.B
M

9.B
M

6.A
M

8.C
M

       

 

t

 

 

9.B
M

7.B
M

8.C
M

6.A
M

 
 
-- Poh --

     

 
P

 

 

6.A
M

9.B
M

 

8.C
M

7.B
M

     

 

rozvrh platn od 1. 2. 2021

Zkladn kola Kamenice nad Lipou, okres Pelhimov  Dvokov Gertruda  

 

0
6:55- 7:40

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:40-13:25

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

 

5.A
jl

5.A
M

5.A
Vl

         

 

t

 

 

5.A
jl

5.A
M

   

5.A
jl

     

 
S
t

 

 

5.A
jl

 

5.A
M

 

5.A
jl

     

 

t

 

 

5.A
M

5.A
jl

5.A
P

 

5.A
jl

     

 
P

 

 

5.A
M

5.A
jl

           

 

rozvrh platn od 1. 2. 2021

Zkladn kola Kamenice nad Lipou, okres Pelhimov  Hjkov Pavla  

 

0
6:55- 7:40

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:40-13:25

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

 

 
 
-- Poh --

 

6.B
M

9.A
Fy

8.B
Fy

8.A
Fy

   

 

t

 

   

6.B
M

 

8.B
Fy

       

 
S
t

 

 

6.B
M

8.C
Fy

7.A
Fy

8.A
Fy

9.B
Fy

     

 

t

 

 

6.B
M

   

7.B
Fy

8.C
Fy

9.A
Fy

   

 
P

 

 

7.A
Fy

6.B
M

9.B
Fy

7.B
Fy

       

 

rozvrh platn od 1. 2. 2021

Zkladn kola Kamenice nad Lipou, okres Pelhimov  Hochmanov Jitka  

 

0
6:55- 7:40

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:40-13:25

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

 

8.A
Ch

8.B
Ch

9.B
Ch

9.B
z

       

 

t

 

     

6.B
Fy

8.C
Ch

8.A
Ch

9.A
z

   

 
S
t

 

 

9.A
Ch

6.B
Pp

 

7.B
z

8.B
Ch

9.B
Ch

   

 

t

 

   

 
 
-- Poh --

 

8.C
Ch

6.A
Fy

     

 
P

 

 

 
 
-- Poh --

9.A
Ch

 

6.B
Pp

       

 

rozvrh platn od 1. 2. 2021

Zkladn kola Kamenice nad Lipou, okres Pelhimov  Houser Vladimr  

 

0
6:55- 7:40

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:40-13:25

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

   

6.A
Ze

6.A
j

 
 
-- Poh --

       

 

t

 

 

6.A
j

 
 
-- Poh --

 

8.A
Ze

       

 
S
t

 

 

6.A
j

   

6.A
Ze

8.A
Ze

     

 

t

 

 

6.A
j

6.A
Vo

   

9.B
Ze

     

 
P

 

   

6.A
j

           

 

rozvrh platn od 1. 2. 2021

Zkladn kola Kamenice nad Lipou, okres Pelhimov  Jenkov Iva  

 

0
6:55- 7:40

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:40-13:25

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

     

7.A (7AAJ) +
Aj

8.A (8AAJ)
Aj

9.A (9AAJ)
Aj

     

 

t

 

 

9.A (9AAJ)
Aj

7.A (7AAJ) +
Aj

8.A (8AAJ)
Aj

         

 
S
t

 

                 

 

t

 

 

 
 
-- Poh --

8.A (8AAJ)
Aj

 
 
-- Poh --

9.A (9AAJ)
Aj

7.A (7AAJ) +
Aj

     

 
P

 

                 

 

rozvrh platn od 1. 2. 2021

Zkladn kola Kamenice nad Lipou, okres Pelhimov  Jnov Zdeka  

 

0
6:55- 7:40

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:40-13:25

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

   

4.B
jl

8.A
j

2. (8r.s)
Pv

       

 

t

 

 

8.A
j

4.B
jl

           

 
S
t

 

 

4.B
jl

8.A
j

 
 
-- Poh --

4.B
jl

       

 

t

 

 

4.B
jl

4.B
jl

8.A
j

         

 
P

 

 

8.A
j

4.B
jl

3.
Pc

4.B
jl

       

 

rozvrh platn od 1. 2. 2021

Zkladn kola Kamenice nad Lipou, okres Pelhimov  Koutnkov Eva  

 

0
6:55- 7:40

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:40-13:25

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

 

2.A
Hv

2.A
jl

2.A
M

2.A
Pr

2.A
jl

     

 

t

 

 

2.A
Tv

2.A
jl

2.A
M

2.A
jl

       

 
S
t

 

 

2.A
jl

2.A
M

2.A
jl

2.A
Vv

2.A
Vv

     

 

t

 

 

2.A
Tv

2.A
jl

2.A
M

2.A
jl

       

 
P

 

 

2.A
jl

2.A
M

2.A
T

2.A
Pr

       

 

rozvrh platn od 1. 2. 2021

Zkladn kola Kamenice nad Lipou, okres Pelhimov  Kutajov Kateina  

 

0
6:55- 7:40

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:40-13:25

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

 

6.A (6AAK)
Aj

3.A (3AAK)
Aj

7.B (7BAK)
Aj

 

9.A (9AAK) +
Aj

7.B (2nKK)
Nj2

   

 

t

 

 

9.A (9AAK) +
Aj

7.B (7BAK)
Aj

3.A (3AAK)
Aj

 
 
-- Poh --

8.B (8BAK)
Aj

     

 
S
t

 

 

8.B (8BAK)
Aj

 
 
-- Poh --

8.B (2n8K)
Nj2

9.A (2n9K) +
Nj2

6.A (6AAK)
Aj

     

 

t

 

 

3.A (3AAK)
Aj

8.B (8BAK)
Aj

6.A (6AAK)
Aj

9.A (9AAK) +
Aj

7.B (7BAK)
Aj

8.B
Vo

   

 
P

 

   

7.B (2nKK)
Nj2

8.B (2n8K)
Nj2

9.A (2n9K) +
Nj2

       

 

rozvrh platn od 1. 2. 2021

Zkladn kola Kamenice nad Lipou, okres Pelhimov  Langov Jitka  

 

0
6:55- 7:40

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:40-13:25

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

 

5.B
jl

5.B
M

 

5.B
jl

       

 

t

 

 

5.B
jl

5.B
M

           

 
S
t

 

 

5.B
jl

 

5.B
M

 

5.B
jl

     

 

t

 

 

5.B
M

 

5.B
jl

 

5.B
jl

     

 
P

 

 

5.B
jl

5.B
M

           

 

rozvrh platn od 1. 2. 2021

Zkladn kola Kamenice nad Lipou, okres Pelhimov  Mrzek Lubo  

 

0
6:55- 7:40

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:40-13:25

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

 

2.
M

   

3.
Aj

I. (4.r.) +
Aj

     

 

t

 

     

2. (8r.s)
Pv

I. (4.r.)
Vl

       

 
S
t

 

   

2.
M

I. (4.r.)
P

3.
Aj

I. (4.r.) +
Aj

     

 

t

 

 

2.
M

 

3.
Aj

         

 
P

 

 

2. (8r.s)
Vv

     

I. (4.r.) +
Aj

     

 

rozvrh platn od 1. 2. 2021

Zkladn kola Kamenice nad Lipou, okres Pelhimov  Markov Dana  

 

0
6:55- 7:40

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:40-13:25

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

 

1.A
jl

1.A
M

1.A
jl

1.A
Hv

       

 

t

 

 

1.A
jl

1.A
Tv

1.A
M

1.A
jl

       

 
S
t

 

 

1.A
jl

1.A
M

1.A
Pr

1.A
jl

       

 

t

 

 

1.A
jl

1.A
M

1.A
Tv

1.A
jl

       

 
P

 

 

1.A
jl

1.A
Pr

1.A
Vv

1.A
T

       

 

rozvrh platn od 1. 2. 2021

Zkladn kola Kamenice nad Lipou, okres Pelhimov  Pavlkov Marie  

 

0
6:55- 7:40

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:40-13:25

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

 

9.B
j

9.A
j

     

7.A (2nPM)
Nj2

   

 

t

 

 

 
 
-- Poh --

9.A
j

9.B
j

         

 
S
t

 

 

9.B
j

 

9.A
j

         

 

t

 

 

9.A
j

9.B
j

 

 
 
-- Poh --

9.A
Lisv

9.B
Lisv

   

 
P

 

 

9.B
j

7.A (2nPM)
Nj2

9.A
j

         

 

rozvrh platn od 1. 2. 2021

Zkladn kola Kamenice nad Lipou, okres Pelhimov  Pechov Sandra  

 

0
6:55- 7:40

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:40-13:25

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

 

8.C
j

 

8.C (2n8k)
Nj2

6.B
j

 

7.A (2nKH) +
Nj2

   

 

t

 

 

6.B
j

8.C
j

8.C
De

 

8.C
Vo

     

 
S
t

 

 

8.C
j

 

6.B
j

9.A (2n9k)
Nj2

8.C (2n8k)
Nj2

     

 

t

 

 

8.C
j

6.B
j

7.A
Vo

         

 
P

 

 

6.B
j

7.A (2nKH) +
Nj2

8.C
j

9.A (2n9k)
Nj2

8.C
De

     

 

rozvrh platn od 1. 2. 2021

Zkladn kola Kamenice nad Lipou, okres Pelhimov  Petr Eva  

 

0
6:55- 7:40

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:40-13:25

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

 

3.
M

 

3.
Pp

 

3.
Pc

2. (6.r.) +
De

 

3. (9.r.)
Pc

 

t

 

 

3.
M

I.
v

3.
Vv

3.
Tv

2. (6.r.) +
De

3. (8.r.)
Pp

   

 
S
t

 

 

3.
M

3. (9.r.)
De

   

3.
Pc

 

2. (6.r.) +
Fy

3. (9.r.)
Ch

 

t

 

 

3.
M

   

3.
Ze

3.
Tv

     

 
P

 

   

3.
M

 

3.
Fy

       

 

rozvrh platn od 1. 2. 2021

Zkladn kola Kamenice nad Lipou, okres Pelhimov  Pfaurov Vlasta  

 

0
6:55- 7:40

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:40-13:25

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

   

3.B (3BAp)
Aj

4.B (4BAP)
Aj

         

 

t

 

     

3.B (3BAp)
Aj

4.B (4BAP)
Aj

       

 
S
t

 

     

4.B (4BAP)
Aj

         

 

t

 

 

3.B (3BAp)
Aj

             

 
P

 

                 

 

rozvrh platn od 1. 2. 2021

Zkladn kola Kamenice nad Lipou, okres Pelhimov  Podhradsk Iva  

 

0
6:55- 7:40

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:40-13:25

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

 

4.B
M

2. (8r.s)
Ze

 

4.B
Vl

       

 

t

 

 

4.B
M

             

 
S
t

 

   

4.B
M

2. (8r.s)
Pp

2. (8r.s)
Pv

       

 

t

 

   

2. (8r.s)
Fy

4.B
M

4.B
Vl

       

 
P

 

 

4.B
M

 

4.B
P

         

 

rozvrh platn od 1. 2. 2021

Zkladn kola Kamenice nad Lipou, okres Pelhimov  Poslun Vladimra  

 

0
6:55- 7:40

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:40-13:25

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

 

9.A
De

7.A
De

 

7.B
De

6.B
De

9.B
Vo

 

8.A
De

 

t

 

   

9.B
De

 
 
-- Poh --

6.A
De

9.A
De

7.B
Vo

   

 
S
t

 

 

8.A (2n8p)
Nj2

6.A
De

 

9.B (2n9p)
Nj2

7.B
De

8.B
De

   

 

t

 

 

7.A
De

 

9.B
De

6.B
De

8.B
De

     

 
P

 

   

8.A (2n8p)
Nj2

8.A
De

9.B (2n9p)
Nj2

 
 
-- Poh --

     

 

rozvrh platn od 1. 2. 2021

Zkladn kola Kamenice nad Lipou, okres Pelhimov  Prochzkov Monika  

 

0
6:55- 7:40

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:40-13:25

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

 

6.B (6BAP)
Aj

3.A (3AAP) +
Aj

7.A (7AAP)
Aj

4.A (4AAP)
Aj

9.B (9BAP)
Aj

     

 

t

 

 

9.B (9BAP)
Aj

7.A (7AAP)
Aj

3.A (3AAP) +
Aj

5.A (5AAP)
Aj

6.B
Vo

     

 
S
t

 

 

4.A (4AAP)
Aj

5.A (5AAP)
Aj

8.C (8CAP)
Aj

 
 
-- Poh --

6.B (6BAP)
Aj

     

 

t

 

 

3.A (3AAP) +
Aj

8.C (8CAP)
Aj

6.B (6BAP)
Aj

9.B (9BAP)
Aj

7.A (7AAP)
Aj

     

 
P

 

 

8.C (8CAP)
Aj

4.A (4AAP)
Aj

5.A (5AAP)
Aj

 
 
-- Poh --

       

 

rozvrh platn od 1. 2. 2021

Zkladn kola Kamenice nad Lipou, okres Pelhimov  Prov Daniela  

 

0
6:55- 7:40

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:40-13:25

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

 

I.
jl

I.
M

I.
Hv

I.
Tv

       

 

t

 

 

I.
M

2.
Hv

I.
jl

 

I. (4.r.)
M

     

 
S
t

 

 

I.
jl

I.
M

 

I.
Tv

       

 

t

 

 

I.
M

I.
jl

I.
Tv

I.
jl

I.
T

3.
Hv

   

 
P

 

 

I.
jl

I.
Vv

I. (3.r.)
T

I.
jl

2. (8r.s) +
Pv

     

 

rozvrh platn od 1. 2. 2021

Zkladn kola Kamenice nad Lipou, okres Pelhimov  Rychtakov Zuzana  

 

0
6:55- 7:40

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:40-13:25

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

 

3.A
jl

 

3.A
M

3.A
jl

       

 

t

 

 

3.A
jl

3.A
M

 

3.A
jl

       

 
S
t

 

 

3.A
jl

3.A
M

3.A
Pr

         

 

t

 

   

3.A
jl

3.A
M

3.A
jl

       

 
P

 

 

3.A
jl

3.A
M

3.A
Pr

         

 

rozvrh platn od 1. 2. 2021

Zkladn kola Kamenice nad Lipou, okres Pelhimov  Svdkov Romana  

 

0
6:55- 7:40

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:40-13:25

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

 

8.B
j

7.B
j

 
 
-- Poh --

7.A
j

       

 

t

 

 

7.A
j

 

8.B
j

7.B
j

       

 
S
t

 

   

8.B
j

7.B
j

7.A
j

       

 

t

 

 

8.B
j

7.A
j

7.B
j

         

 
P

 

 

8.B
j

 
 
-- Poh --

7.B
j

7.A
j

       

 

rozvrh platn od 1. 2. 2021

Zkladn kola Kamenice nad Lipou, okres Pelhimov  Star Alena  

 

0
6:55- 7:40

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:40-13:25

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

 

6.A (6AAS) +
Aj

             

 

t

 

     

5.B (5BAS)
Aj

         

 
S
t

 

   

5.B (5BAS)
Aj

   

6.A (6AAS) +
Aj

     

 

t

 

   

5.B (5BAS)
Aj

6.A (6AAS) +
Aj

         

 
P

 

                 

 

rozvrh platn od 1. 2. 2021

Zkladn kola Kamenice nad Lipou, okres Pelhimov  Vorkov Jaroslava  

 

0
6:55- 7:40

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:40-13:25

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

 

1.B
jl

1.B
M

1.B
Tv

1.B
jl

       

 

t

 

 

1.B
jl

1.B
M

1.B
jl

1.B
Pr

       

 
S
t

 

 

1.B
jl

1.B
M

1.B
Tv

1.B
jl

       

 

t

 

 

1.B
jl

1.B
M

1.B
jl

1.B
Hv

       

 
P

 

 

1.B
jl

1.B
Pr

1.B
Vv

1.B
T

       

 

rozvrh platn od 1. 2. 2021

Zkladn kola Kamenice nad Lipou, okres Pelhimov  Svainov Kvtoslava  

 

0
6:55- 7:40

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:40-13:25

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

 

3.B
jl

 

3.B
M

3.B
jl

       

 

t

 

 

3.B
jl

3.B
M

 

3.B
jl

       

 
S
t

 

 

3.B
jl

3.B
M

3.B
Pr

3.B
jl

       

 

t

 

   

3.B
jl

3.B
M

3.B
jl

       

 
P

 

 

3.B
jl

3.B
M

3.B
Pr

         

 

rozvrh platn od 1. 2. 2021

Zkladn kola Kamenice nad Lipou, okres Pelhimov  Prakov Markta  

 

0
6:55- 7:40

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:40-13:25

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

   

6.B
z

5.B
Vl

 

8.A
Pp

     

 

t

 

     

7.A
Pp

 

7.B
Pp

     

 
S
t

 

 

 
 
-- Poh --

 

9.B
Pp

 

7.A
Pp

     

 

t

 

       

8.A
Pp

8.A
Vo

     

 
P

 

 

7.B
Pp

 

5.B
P

6.A
z

       

 

rozvrh platn od 1. 2. 2021

Zkladn kola Kamenice nad Lipou, okres Pelhimov  Tetivov Ilona  

 

0
6:55- 7:40

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:40-13:25

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

 

4.A
jl

4.A
M

   

4.A
jl

     

 

t

 

 

4.A
jl

4.A
M

4.A
Vl

         

 
S
t

 

   

4.A
jl

4.A
M

4.A
jl

       

 

t

 

 

4.A
jl

4.A
M

4.A
P

         

 
P

 

 

4.A
jl

 

4.A
M

4.A
jl

       

 

rozvrh platn od 1. 2. 2021

Zkladn kola Kamenice nad Lipou, okres Pelhimov  Vackov Eva  

 

0
6:55- 7:40

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:40-13:25

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

   

8.C
Pp

8.B
Ze

8.C
Ze

6.A
Pp

9.A
Vo

   

 

t

 

 

7.B
Ze

8.B
Pp

6.A
Pp

9.A
Pp

 

7.A
Ze

   

 
S
t

 

   

7.A
Ze

 

6.B
Ze

 

8.C
Pp

   

 

t

 

 

7.B
Ze

 

9.A
Ze

8.B
Pp

6.B
Ze

     

 
P

 

   

8.C
Ze

 
 
-- Poh --

8.B
Ze

       

 

rozvrh platn od 1. 2. 2021

Zkladn kola Kamenice nad Lipou, okres Pelhimov  Zednkov Jitka  

 

0
6:55- 7:40

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:40-13:25

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

   

3.
jl

2. (8r.s)
t

 

2. (8r.s)
v

     

 

t

 

 

2. (8r.s)
t

3.
jl

 

2.
Vv

2. (8r.s)
Tv

2. (8r.s)
Ov

   

 
S
t

 

 

2. (8r.s)
t

 

3.
jl

 

2. (8r.s)
De

     

 

t

 

   

3.
jl

2. (8r.s)
t

2.
Tv

2. (8r.s)
Ps

 

2.
Inf

3. (8.r.)
Vv

 
P

 

 

3.
jl

2. (8r.s)
Ps

2.
Tv

2. (8r.s)
Pv

 

2. (8r.s) +
Pv

   

Zpracovno v systmu Bakali