Základní škola Kamenice nad Lipou » Aktuality » Halloween v kamenické škole

Halloween v kamenické škole

Halloween v kamenické škole

31. 10. 2019 proběhla na naší škole žáky velmi oblíbená „halloweenská party“. Tuto akci pořádáme v rámci anglického jazyka, abychom žákům přiblížili Halloween, který je jedním z tradičních svátků v zejména v USA. Žáci 4. a 5. tříd si vyzkoušeli dlabání dýní, zažili si maškarní rej a stezku odvahy lemovanou rozsvícenými dýněmi. V letošním roce si žákyně 8. třídy připravily hry, které patří k Halloweenu a seznámily mladší spolužáky se symboly tohoto svátku. Jako bonus si vše připravily v angličtině, samozřejmě vždy jedna z nich byla v roli tlumočníka. Rozloučili jsme se tradičním pozdravem „HAPPY HALLOWEEN“.

Fotogalerie: zde

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru