Základní škola Kamenice nad Lipou » Aktuality » Informace pro žáky 1. tříd

Informace pro žáky 1. tříd

Milí rodiče prvňáčků,

těšíme se, že Vás společně s Vaším synem či dcerou budeme moci přivítat u nás ve škole dne 1. 9. 2020 v 7:55 h ve třídách 1. A a 1. B (stará školní budova).

Seznámíte se s paní třídní učitelkou a dostanete od ní veškeré informace ke školní docházce, organizaci dalších dní ve škole, informace o školní jídelně, školní družině, nepovinném předmětu náboženství, kroužku anglického jazyka a nabídku dalších zájmových kroužků. Děti si s sebou vezmou pouze prázdnou školní tašku s penálem a pastelkami.

Třídní učitelka bude vybírat 440,- Kč na školní potřeby + 50 Kč na jednorázové ručníky.

Zároveň Vás i děti pozdraví a přivítá ředitel školy Mgr. Vladimír Dobal a zástupce vedení města.

Škola se otevírá v 7:35 h a děti se první den nepřezouvají. Prosíme rodiče, aby s ohledem na bezpečnost a zdraví dětí, rodičů a učitelů, měli roušku a své dítě doprovázel pouze jeden zákonný zástupce.

Děkujeme

vedení školy ZŠ Kamenice nad Lipou

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru