Základní škola Kamenice nad Lipou » Aktuality » Konverzační kurz pro žáky osmých tříd

Konverzační kurz pro žáky osmých tříd

Před jarními prázdninami proběhl na naší škole anglický kurz s rodilým mluvčím Johanem Ugglou. Johan je původem ze Švédska a 40 let žil v New Yorku. Johan s námi procvičoval gramatiku a připravil si pro nás různé komunikační hry. Každý den jsme procvičovali základy gramatiky, hráli hry a konverzovali na různá témata. Ve středu jsme Johana provedli naším městem a poté jsme pracovali na projektu zaměřeném na popis našeho města a zajímavosti Kamenice nad Lipou. Poslední den jsme zakončili projektem Naše fantazie. Výuka s Johanem byla příjemná a určitě nám zvedlo sebevědomí, že jsme schopni porozumět a komunikovat s rodilým mluvčím. Na závěr jsme dostali od Johana Certifikát o absolvování kurzu.

We had a great time!                                          

Kutajová Kateřina, žákyně 8.B

 

Fotogalerie: zde

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru