Základní škola Kamenice nad Lipou » Aktuality » Konverzační kurzy s rodilými mluvčími

Konverzační kurzy s rodilými mluvčími

Konverzační kurzy s rodilými mluvčími

Po dvouleté covidové přestávce jsme opět nabídli žákům 7. – 9. ročníků týdenní konverzační kurz. O anglickou výuku vedenou rodilými mluvčími byl tentokrát velký zájem. Přihlásilo se 50 žáků, takže přijeli 2 lektoři: Zoe z Jihoafrické republiky a Spencer z Oklahomy. Žáci hodnotili kurzy velmi kladně, chválili si výbornou angličtinu obou lektorů. Výuka probíhala zábavnou formou a byla zaměřena zejména na porozumění, konverzaci a rozšíření slovní zásoby.  Myslím si, že tyto kurzy pomáhají žákům odbourat strach z komunikace v angličtině a motivují je k dalšímu studiu jazyků.                                                                                             

Iva Jeníčková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru