Základní škola Kamenice nad Lipou » Aktuality » Kraje pro bezpečný internet

Kraje pro bezpečný internet

Kraje pro bezpečný internet

Žáci 5., 6. a 7. ročníků se v rámci hodin informatiky zúčastnili Soutěžního kvízu projektu Kraje pro bezpečný internet. Děti si formou soutěže procvičily probírané učivo, týkající se bezpečného chování na internetu. Dva žáci naší školy - Paulová Martina (5.A) a Tržil Matyáš (5. A) byli vylosováni a pozváni na slavnostní vyhlášení vítězů do Kongresového centra Krajského úřadu kraje Vysočina, za účasti pana radního RNDr. Jana Břížďaly. Bohužel se z rodinných důvodů nemohli na předávání dostavit, ceny jim byly zaslány poštou a předány u nás ve škole. Martině a Matyášovi gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy!

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru