Základní škola Kamenice nad Lipou » Aktuality » Plavecká olympiáda 2. st.

Plavecká olympiáda 2. st.

V Jindřichově Hradci se ve středu 20.března 2019 konal již 24.ročník Okresních plaveckých závodů pro žáky základních škol 2.stupně. Účastníky závodů byli žáci z pěti jindřichohradeckých základních škol a zástupci naší kamenické školy (celkem 13, 6 dívek a 7 chlapců). Plavci byli rozděleni podle ročníků, pohlaví (dívky a chlapci) a v rámci nich ještě do dvou kategorií (amatérská a sportovní). V celkových výsledcích se na stupně vítězů dostali i naši zástupci  - Vojta Novák (9.třída) obsadil 2.místo v amatérské kategorii a Matyáši Chválovi (8.třída), také v amatérské kategorii, patřila bronzová příčka. Další dva reprezentanti kamenické školy zůstali těsně pod stupni nejlepších – Miroslava Hemberová (9.třída) a Martin Šašek (6.třída). Všem účastníkům plaveckých závodů patří poděkování za dobrou reprezentaci města a školy.

 

 Mgr. Vladimír Houser

 

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru