Základní škola Kamenice nad Lipou » Aktuality » Senzační úspěch florbalistek ZŠ Kamenice nad Lipou

Senzační úspěch florbalistek ZŠ Kamenice nad Lipou

Senzační úspěch florbalistek ZŠ Kamenice nad Lipou

Na naší škole má florbal dlouholetou tradici a žáci získávají mnohá ocenění. Nejinak je tomu v letošním roce. Po vítězství v okresním kole ve florbalu 6. – 9. tříd se naše děvčata zúčastnila 1. 12. 2021 krajského turnaje pořádaného Asociací školních sportovních klubů ČR pro celý kraj Vysočina. Krajské kolo se uskutečnilo v tělocvičně ZŠ Osvobození v Pelhřimově.

Děvčata usilovně trénovala a jejich úsilí přineslo ovoce. Po velmi bojovném, týmovém a obětavém výkonu naše žákyně zvítězily, odvezly si nejen pohár a zlaté medaile, ale i postup do celorepublikového kola.

Naší školu reprezentovaly: Nováková Ester, Smíšková Andrea, Voráčková Natálie, Škrletová Dominika, Šmídková Anna, Sladká Aneta, Prágrová Tereza, Martínková Tereza, Rysová Adéla, Chválová Stela, Hejmalová Valerie, Průšová Klára, Chramostová Ema a Chalászová Natálie.

Z tohoto senzačního úspěchu našich florbalistek máme všichni velkou radost, moc si jejich sportovního úsilí zakončeného zlatou medailí vážíme. Děvčatům gratulujeme a děkujeme za úspěšnou reprezentaci nejen naší školy, ale i města.

Mgr. Iva Podhradská

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru