Základní škola Kamenice nad Lipou » VYHRAJME PRO ŠKOLU PŘÍJEMNÝ FINANČNÍ OBNOS

VYHRAJME PRO ŠKOLU PŘÍJEMNÝ FINANČNÍ OBNOS

VYHRAJME PRO ŠKOLU PŘÍJEMNÝ FINANČNÍ OBNOS S PROJEKTEM

HÝBEME SE HEZKY ČESKY

Milí žáci a rodiče, jsme členy sportovní asociace AŠSK, a proto jsme se zapojili do jimi vyhlášeného projektu, kde bychom rádi získali finanční odměnu na nové školní dresy a další ceny. Doufáme, že příští rok budeme opět závodit úplně normálně, ale letos se pokusíme soutěžit alespoň formou hlasování. Moc vás prosíme o podporu a pomoc při hlasování.

Na stránkách HÝBEME SE HEZKY ČESKY jen zadáte název našeho města a už můžete hlasovat pro naši školu, kde jsme přihlásili 6 týmů, abychom měli větší šanci na výhru. Hlasovat může kdokoli z prvního i druhého stupně, jednou denně i z více zařízení.

Pokud nás podpoříte, máme velkou šanci na výhru. DĚKUJEME

Žáci a učitelé kamenické školy.

 

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru