Základní škola Kamenice nad Lipou » Aktuality » Výuka na ZŠ trochu jinak

Výuka na ZŠ trochu jinak

Ve dnech 5. a 6. 5. proběhly na II. stupni projektové dny. Učitelé jednotlivých předmětů zvolili témata, ze kterých si žáci podle svého zájmu mohli vybrat a rozdělit se tím do tvůrčích skupin. Část výukových bloků probíhala venku, kde žáci sbírali informace a podklady pro svou práci. Následovalo třídění, zpracování vzorků a veškerého materiálu. Každý tým byl složen ze žáků různých ročníků, proto si děti pod vedením pedagogů práci rozdělily podle svých schopností i věku a spolupracovaly na společném výstupu. Vybraní žáci vytvořili prezentaci všech projektů, kterou můžete zhlédnout na webových stránkách školy.
Děkujeme pedagogům za pečlivou přípravu zajímavých zadání, kterými si děti doplnily znalosti v jednotlivých předmětech hravou formou.
Žáky chválíme za tvořivost, vnímavost a nasazení při plnění úkolů a tým, který vytvořil prezentaci, za skvělou práci.
Za vedení školy Iva Jeníčková

Odkaz na video naleztene: zde

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru