Základní škola Kamenice nad Lipou » Aktuality » KONVERZAČNÍ KURZ NA ZŠ KAMENICE NAD LIPOU

KONVERZAČNÍ KURZ NA ZŠ KAMENICE NAD LIPOU

KONVERZAČNÍ KURZ NA ZŠ KAMENICE NAD LIPOU

Ve dnech 21. – 24. 1. 2019 proběhl na naší škole konverzační kurz pro žáky II. stupně. Přihlásilo se 22 žáků naší školy. Kurz vedla rodilá mluvčí Anna Bonacorda ze státu Minessota, USA. Mladá, komunikativní a vždy příjemně naladěná lektorka si žáky získala. V příjemné atmosféře si žáci zdokonalovali své jazykové dovednosti a odbourávali své obavy z konverzace v anglickém jazyce. Výuka probíhala každý den od 7:55 do 14:30. Žáci zábavnou formou hovořili o tématech, která jsou pro ně zajímavá, spolupracovali ve skupinách, doplňovali písně, konverzovali  a poslouchali Anninu velmi pěknou srozumitelnou angličtinu. Byl to již 3. kurz, který jsme našim žákům nabídli a získali jsme tím další výbornou zkušenost.                                                          

Mgr. Iva Jeníčková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru