Základní škola Kamenice nad Lipou » Aktuality » Konverzační kurzy s rodilými mluvčími

Konverzační kurzy s rodilými mluvčími

Konverzační kurzy s rodilými mluvčími

V prosinci jsme na naší škole zorganizovali dva kurzy anglické konverzace s rodilým mluvčím. Kurz pro žáky 8. a 9. tříd vedl  angličan Jean Paul Makuolu z Londýna a kurz pro žáky 7. tříd američanka Erin Elder z Oregonu. Žáci obou kurzů se zdokonalovali v angličtině převážně zábavnými formami. Hráli anglické hry např. kdo chce být milionářem, hádej kdo jsem, dopravní hřiště, vytvářeli vlastní komiks, povídali si o mimozemšťanech, hráli pantomimu a zpívali karaoke. Někteří žáci využili příležitosti komunikovat v cizím jazyce a provedli lektory po městě. Na závěr všichni přihlášení žáci obdrželi certifikáty. Ž áci hodnotili kladně hlavně to, že jim lektoři pomohli odbourat ostych mluvit anglicky před spolužáky.

 Andrea Urbanová, Jan Vacek, Sébastien Daňhel

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru