Základní škola Kamenice nad Lipou » Aktuality » Krajské kolo atletického čtyřboje

Krajské kolo atletického čtyřboje

Nejlepší atleti a atletky Kraje Vysočina změřili svoje síly v krajském kole atletického čtyřboje, který se konal 6.6.2024 ve Velkém Meziříčí.

Soutěžilo se v běhu na 60 m, hodu kriketovým míčkem, skoku dalekém a běhu na 800 m ( dívky) a 1500 m ( chlapci).

Čtyřboje se zúčastnili 4 žáci ZŠ Kamenice nad Lipou ( speciální třídy) – Kittnerová Lucie, Seilerová Aneta, Vaněk Roman a Zelenka David. Znovu jsme byli úspěšní – Kittnerová Lucie získala 2. místo v hodu kriketovým míčkem a 3. místo ve skoku dalekém. Ostatní atleti získali pěkné 4.,5.,6.,7. místo.

Žáci předvedli skvělé výkony a je třeba jim moc poděkovat za reprezentaci školy a města Kamenice nad Lipou.