Základní škola Kamenice nad Lipou » Aktuality » Květnový florbalový turnaj

Květnový florbalový turnaj

Na den státního svátku 8. 5. 2024 naše škola uspořádala pro žáky I. stupně „Květnový florbalový turnaj“. Do turnaje se přihlásilo 5 družstev, která byla složena z žáků ze všech ročníků. Podle připraveného rozpisu jsme hráli systémem „každý s každým“. Sledovali jsme vynikající výkony již ostřílených a zkušených žáků, ale i nesmělé začátky těch nejmenších. Florbalový turnaj prověřil sportovní schopnosti a dovednosti, ale také toleranci, trpělivost, sebeovládání a kamarádství. Turnaj proběhl v duchu fair play. Poděkování patří všem zúčastněným sportovcům, fandícím kamarádům, rodičům a rozhodčímu, bez kterého by se hra neobešla.

Mgr. Iva Podhradská, Mgr. Alena Stará

Fotogalerie: zde

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru