Základní škola Kamenice nad Lipou » Aktuality » Lyžařský kurz v Peci pod Sněžkou 2023

Lyžařský kurz v Peci pod Sněžkou 2023

Konečně jsme se dočkali a vyrazili na kurz, kam jsme se tak dlouho těšili. Když jsme vystoupili z autobusu byli jsme zklamaní. Místo bílého sněhu nás přivítala tráva a bláto. Sníh byl pouze na některých sjezdovkách. I takové mohou být naše Krkonoše. Vylezli jsme kopec na Husovu Boudu, rozdělili se do pokojů a vybalili tašky. Program jsme museli přizpůsobit sněhovým podmínkám. Chodili jsme na výšlapy, výlety a dokonce  jsme byli ve wellness centru s bazénem, který jsme měli pouze pro sebe. Užili jsme si týmový orientační závod s plněním úkolů a navzdory počasí jsme si i několikrát zalyžovali. Společné večerní programy byly moc fajn a také musíme pochválit paní kuchařky, které se vzorně staraly o naše bříška. Co říci závěrem?  Počasí nám sice moc nepřálo a často jsme měli boty plné vody, přesto jsme si se svými kamarády užili pěkný týden plný aktivit a zábavy.

Žáci sedmých tříd

 

Fotogalerie: zde

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru