Základní škola Kamenice nad Lipou » Aktuality » Máme rádi školu

Máme rádi školu

Máme rádi školu

Opravdu máme školu rádi a proto v ní jedenkrát za rok spíme.

Na Den dětí 1.6.2023 jsme spali ve škole. Paní učitelky a pan učitel nám připravili skvělý program.

Z Kamenice nad Lipou jsme jeli do Jindřichova Hradce a odtud pěšky na Otín do Sportparku RaF.Zde nás čekalo velké překvapení. Mohli jsme si tady zahrát míčové hry – fotbalgolf, skákat na trampolíně, koupit si občerstvení. K obědu jsme si opékali buřty. Moc se nám na Otíně líbilo a náramně si půl dne užili. Po návratu do Kamenice nad Lipou jsme šli na dětský den na náměstí a prohlédli si nové centrum ze zrekonstruovaného kina. Po návratu do školy jsme měli k večeři buřt guláš, který jsme si uvařili den předem.

Celý den byl krásný a moc jsme si ho užili.

Žáci ZŠ Kamenice nad Lipou ( spec.třídy)

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru