Základní škola Kamenice nad Lipou » Aktuality » Okresní atletická olympiáda 2.st.

Okresní atletická olympiáda 2.st.

Ve sportovním areálu města Pelhřimova se v úterý 7.června 2022 konala tradiční Okresní olympiáda v atletice pro žáky 2.stupně základních škol. Ti byli rozděleni podle tříd a ročníku narození na mladší a starší žáky. Naše 23 členná výprava se v silné konkurenci ostatních škol neztratila a přivezla domů 11cenných kovů – jednu zlatou a jednu bronzovou medaili vybojovala Stela Chválová (7.A) ve sprintu na 60m a skoku dalekém, zlatou medaili získaly Kristýna Pípalová (7.B)  v hodu kriketovým míčkem a Michaela Nováková (6.A) v běhu na 600m. Jednu stříbrnou a jednu bronzovou medaili Tereza Plášilová (7.B) ve skoku vysokém a sprintu na 60m, dvě stříbrné medaile vyskákal Lukáš Jůza (7.A) ve skoku dalekém a skoku do výšky. 2.místo obsadil v hodu kriketovým míčkem Adam Kašparů (7.A) a 3.místa vybojovali ve svých závodech Jakub Vašků (9.C) a Tomáš Cimler (7.B).

Týden předtím, v úterý 31.května 2022 proběhla v Pelhřimově atletická olympiáda pro žáky I.stupně základních škol. Při ní byl medailově úspěšný pouze Jakub Smíšek (2.B), který získal zlatou medaili za běh na 400m.

Všem našim medailistům ale i dalším členům atletické výpravy patří poděkování za vzornou reprezentaci kamenické školy.                                                                                                                

Mgr. Vladimír Houser

 

Fotogalerie: zde

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru