Základní škola Kamenice nad Lipou » Aktuality » Okresní atletická olympiáda

Okresní atletická olympiáda

Okresní atletická olympiáda

Na lehkoatletickém stadionu v Humpolci se v úterý 4.června 2019 konala tradiční Okresní olympiáda v atletice pro žáky 2.stupně základních škol. Ti byli rozděleni podle tříd a ročníku narození na mladší a starší žáky. Naše 25 členná výprava se v silné konkurenci neztratila a přivezla domů 5 cenných kovů – dvě zlaté vybojovala Bára Kurzová (7.A) ve skoku dalekém a běhu na 600m, 1.místo získala v hodu kriketovým míčkem Michaela Nguyenová (7.A) a dvě bronzové medaile patří Elišce Zikmundové (7.A) v dálce a Simoně Voráčkové (8.A) v běhu na 800m. Velkou sportovní smůlu měl ve skoku dalekém David Volák (8.B), kterého v dálce posledním skokem o 1 centimetr delším připravil o bronzovou medaili soupeř. Všem našim závodníkům patří poděkování za vzornou reprezentaci kamenické školy.

Mgr. Vladimír Houser

 

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru