Základní škola Kamenice nad Lipou » Aktuality » Poznávací zájezd žáků 7. tříd do Prahy

Poznávací zájezd žáků 7. tříd do Prahy

Poznávací zájezd žáků 7. tříd do Prahy
Pro žáky 7. tříd Základní školy Kamenice nad Lipou byl 2.6.2022 za výrazné finanční pomoci Nadace pro obnovu a rozvoj, kterou zastupuje pan Michal Voráček, připraven poznávací zájezd do hlavního města naší republiky – Prahy. Program celé akce byl sestaven tak, aby zúčastněné děti poznaly nejen krásu Prahy, ale také navštívily zajímavá místa města. Po příjezdu k Hlavnímu nádraží v Praze se účastníci zájezdu společně přesunuli do Muzea fantastických iluzí ve Vodičkově ulici, kde si prohlédli vystavované exponáty. Poté se všichni zúčastnili procházky po Václavském náměstí a odsud odjeli metrem do Holešovic, kde byla objednána návštěva Planetária s předem domluveným programem. Po jeho ukončení převezl autobus žáky na Strahov, odkud se přítomní vydali na Petřínskou rozhlednu a pak k prostorám Pražského hradu. Výšlap byl zakončen na Malostranském náměstí, kde na děti čekal autobus a odvezl je zpět domů.
S průběhem zájezdu byli všichni spokojeni, velkou roli také sehrálo příjemné teplé slunečné počasí.
 
Mgr. Vladimír Houser

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru