Základní škola Kamenice nad Lipou » Aktuality » Projekt Abeceda peněz

Projekt Abeceda peněz

Projekt Abeceda peněz

V rámci Školního vzdělávacího programu se žáci I. stupně zapojí do projektu organizovaného Českou spořitelnou Abeceda peněz. Projekt se zaměřuje na podporu finanční gramotnosti žáků.  Program umožní dětem nahlédnout do světa podnikání, interaktivně a hravou cestou se naučit přemýšlet o tom, jak spravovat vlastní finance a podnikat. Česká spořitelna poskytne žákům 3000,- Kč jako počáteční kapitál na jejich podnikatelský projekt, který zrealizují a budou se snažit za pomoci třídní učitelky peníze zhodnotit.

Projektu Abeceda peněz se účastní žáci  5. A s paní učitelkou Ivou Podhradskou. Vyvrcholením projektu bude „Andělský jarmark“, který se uskuteční dne 18. 11. 2019 od 14.00 hodin na pobočce České spořitelny v Kamenici nad Lipou. Na jarmarku si veřejnost bude moci zakoupit drobné předměty a dárky vyrobené žáky 5. A.

Srdečně Vás všechny zveme. Přijďte nás podpořit.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru