Základní škola Kamenice nad Lipou » Aktuality » Sportovní dopoledne s fotbalem

Sportovní dopoledne s fotbalem

23. září, v době každoročních fotbalových náborů, uspořádal kamenický oddíl TJ Slovan za účasti FAČR sportovní dopoledne pro holky a kluky 1. stupně naší školy. Akce se konala na fotbalovém hřišti a děti postupně absolvovaly 10 aktivit, kde si vyzkoušely svou rychlost, přesnost, obratnost a fyzickou zdatnost.
Na akci pomáhali fotbaloví trenéři, hráči našeho A-týmu a žáci sportovci 2. stupně ZŠ.
Děti si sportovní dopoledne moc užily, nadšeně sportovaly a soutěžily a vůbec se jim nechtělo domů.
Ráda bych poděkovala za sebe i své kolegyně, paní učitelky z 1. stupně, za super povedené a pěkně zorganizované dopoledne týmu pořadatelů,  ale také všem ostatním nadšencům fotbalu, kteří se zapojili a pomohli.
 

Mgr. Alena Stará

Fotogalerie: zde

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru