Základní škola Kamenice nad Lipou » Aktuality » Sportovní úspěchy žáků praktických tříd ZŠ Kamenice nad Lipou na evropských hrách v Brně

Již po osmé se konaly na brněnských sportovištích evropské hry handicapované mládeže. Od 12. do 16. června se zde setkalo bezmála 900 účastníků ze 17 zemí Evropy. Šest žáků ZŠ Kamenice nad Lipou / praktické třídy/ v doprovodu Mgr. Průšové a Mgr. Petrů se zúčastnilo již potřetí. Naši žáci soutěžili v atletice a byli úspěšní.

1. místo   Kittnerová Šárka          běh na 50 m

Németh Josef              skok daleký

2. místo    Linhartová Marcela    běh na 50 m

Linhartová Marcela     skok daleký

Linhartová Vendula     skok daleký

Sladký Jakub                 skok daleký

Németh Josef               běh na 50 m

3. místo   Kittnerová Šárka           skok daleký

Sladký Jakub                   běh na 50 m

4. místo   Linhartová Vendula       běh na 50 m

5. místo   Janota Pavel                    běh na 50 m, skok daleký

Během několika dnů si žáci prohlédli Brno, navštívili planetárium na Kraví hoře a brněnskou přehradu. Úspěšně reprezentovali naši školu a město. Patří jim za to velká gratulace. Již nyní se těší na další rok 2020 na Emil Open v Brně.

Mgr. Daniela Průšová