Základní škola Kamenice nad Lipou » Aktuality » Turnaj ZŠ 10+1

Turnaj ZŠ 10+1

Turnaj ZŠ 10+1

Ve středu 12.října 2022 se v Pelhřimově pod záštitou FAČR spolupracující s KFS Vysočina a OFS Pelhřimov uskutečnil Turnaj základních škol ve fotbale 10+1. Do tohoto měření sil se přihlásily v rámci okresu 4 školy – ZŠ Hálkova Humpolec, ZŠ Hradská Humpolec, ZŠ Horní Cerekev a ZŠ Kamenice nad Lipou. Turnaj se hrál systémem každý s každým -3 zápasy na 2x20 minut.

Fotbalisté naší školy ve svém prvním zápase sehráli celkem smolný zápas se ZŠ Hradská Humpolec, když přes velkou územní převahu a spoustu zahozených vyložených šancí nakonec zachraňovali remízu 1:1 krásnou brankou Robina Přibyla. Ve druhém utkání si kameničtí hráči s přehledem poradili s nejslabším účastníkem turnaje – ZŠ Horní Cerekev, kterou deklasovali 8:0. 3 góly vstřelili Matěj Kurz a Dominik Schober, po jedné brance přidali Jan Zahradník a Štěpán Strnad. V posledním zápase celého turnaje se naši hráči střetli se ZŠ Hálkova Humpolec o celkové vítězství. Přes územní převahu humpoleckých fotbalistů se nám podařilo udržet bezbrankovou remízu 0:0. V konečném pořadí obsadili žáci Kamenice nad Lipou krásné druhé místo.

Tabulka turnaje: 1. ZŠ Hálkova Humpolec       3   2  1  0   12:  1    7

                            2. ZŠ Kamenice nad Lipou    3   1  2  0     9:  1    5

                            3. ZŠ Hradská Humpolec       3   1  1  1     9: 7    4

                            4. ZŠ Horní Cerekev              3   0  0  3     0:21    0

                                                                                

Sestava ZŠ Kamenice nad Lipou: brankář Lukáš Jůza, obránci Tomáš Hron, Matěj Urban, Jan Zahradník, Martin Kolář, Jan Morávek, Václav Morávek, záložníci Robin Přibyl, Matěj Kurz, Filip Brdlík, Dominik Schober, Tobiáš Podhradský, Adam Kašparů a útočníci Štěpán Strnad a Vojtěch Kořenský.

Mgr. Vladimír Houser

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru