Základní škola Kamenice nad Lipou » Školní družina » Úplata za školní družinu - informace k 8.2. 2021

Úplata za školní družinu - informace k 8.2. 2021

  • Na základě manuálu k provozu škol vydaném MŠMT v srpnu 2020 platí, že ve školní družině stanoví ředitel úplatu podle délky omezení nebo přerušení provozu, je-li délka omezení nebo přerušení provozu více než 5 dnů provozu.
  • Provoz školní družiny pro žáky 1. a 2. tříd není nijak omezen ani přerušen, a proto se úplata za školní družinu řídí vyhláškou č. 423/2020 Sb.  - pokud je žák přihlášen do školní družiny, je zákonný zástupce povinen platit úplatu v dané výši i v případě, že žák školní družinu nenavštěvuje. Pokud tuto úplatu hradit nechce, musí své dítě ze školní družiny odhlásit.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru