Základní škola Kamenice nad Lipou » Aktuality » Beseda s Martinem Dvořákem

Beseda s Martinem Dvořákem

Beseda s Martinem Dvořákem

Dne 21. 12. 2023 jsme s žáky sedmých, osmých a devátých ročníků navštívili komunitní centrum, kde se konala beseda s bývalým žákem naší školy Martinem Dvořákem, který se v letošním roce zúčastnil Mistrovství světa ve funkčním fitness v Norsku, kde se ve své kategorii umístil na 39. místě z celkových padesáti sportovců. Martin nám vyprávěl o svých sportovních zážitcích (nejen) z mistrovství, prozradil, co všechno je součástí funkčního fitness, kdy vzniklo, jak se on sám k tomuto sportu dostal a také jak probíhají jeho tréninky. Dále žákům popsal, jak vypadají jedny z největších crossfitových závodů v ČR a jakým způsobem je možné se na ně kvalifikovat. Nezapomněl se zmínit ani o nezbytnosti zdravého životního stylu a pravidelného spánku. Děkujeme za motivaci žáků k zdravému pohybu a také ke sportovním výzvám a příležitostem!

Mgr. Klára Filipová, Mgr. Kateřina Kutajová, Mgr. Iva Jeníčková a Mgr. Vladimír Houser

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru