Základní škola Kamenice nad Lipou » Aktuality » Konverzační kurzy pro žáky kamenické školy

Konverzační kurzy pro žáky kamenické školy

Konverzační kurzy pro žáky kamenické školy
9. třídy - 16 žáků
8. třídy – 20 žáků
Lektor: Johan Uggla
Někteří žáci absolvovali konverzační kurz již v loňském roce a měli velkou radost, když zjistili, že letos přijede stejný lektor. Pan Uggla je vždy vstřícný a pozitivně naladěný. Žáci si hodiny s ním užívají, chválí si náplň kurzu a pro ně pěknou angličtinu. Konverzační hodiny lektor střídá s relaxačními aktivitami.
O tyto kurzy je na naší škole každý rok zájem ze strany žáků i rodičů. Kurzy pomáhají žákům odbourat ostych z mluvení v anglickém jazyce a posilují jejich sebevědomí, když zjistí, že dokáží porozumět rodilému mluvčímu.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru