Základní škola Kamenice nad Lipou » Aktuality » Krajské finále v přespolním běhu – Žďár nad Sázavou

Krajské finále v přespolním běhu – Žďár nad Sázavou

Ve čtvrtek 12. října 2023 se konalo krajské finále v přespolním běhu ve Žďáře nad Sázavou. Závodu se zúčastnily i naše dívky ze 6. a 7. tříd, které postoupily z okresního kola (proběhlo 3. října 2023 v Pelhřimově). Závod se konal v lyžařském areálu Martina Koukala – šlo tedy o mírně kopcovitý terén. Z naší školy dosáhla nejlepšího výsledku Daniela Šašková ze 7.B, která doběhla ve své kategorii dvacátá. Na pěkném 27. místě pak doběhla Terezie Lovětínská (taktéž ze 7.B). Za příkladnou reprezentaci školy děkujeme též Sáře Talichové (7.A), Emmě Šedové (6.B), Elišce Prágrové (7.A) a Tereze Tesařové (7.A). Dívky si poměřily své síly s šikovnými reprezentantkami dalších škol z kraje Vysočina a zažily atmosféru velmi pěkně organizovaného závodu. V celkovém součtu bodů se naše škola umístila na osmé příčce. Na závěr bychom jménem školy chtěli poděkovat Sboru dobrovolných hasičů z Kamenice nad Lipou, který nám na závod zapůjčil hasičské auto. Všem dívkám gratulujeme a těšíme se na další společné sportovní zážitky!

Mgr. Klára Filipová

Fotogalerie: zde

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru