Základní škola Kamenice nad Lipou » Aktuality » Okresní kolo McDonald´s Cup

Okresní kolo McDonald´s Cup

Okresní kolo McDonald´s Cup

V úterý 7.5.2024 se v Pelhřimově konalo Okresní kolo McDonald´s Cupu kategorie A. Vzhledem k nepříznivému počasí (po dobu celého turnaje neustále pršelo) se místo 13 přihlášených škol nakonec turnaje zúčastnilo 8 statečných. Chlapci naší školy se v klání neztratili, přestože i oni nastoupili v nekompletní sestavě (ze zdravotních důvodů chyběli 2 hráči). V základní skupině odehráli čtyři zápasy s těmito výsledky – na úvod remizovali se ZŠ Na Pražské Pelhřimov 3:3, poté po vyrovnaném průběhu těsně podlehli ZŠ Hradská Humpolec 4:5. Po dvou zápasech měli tedy jeden bod a s postupem do finálové skupiny to nevypadalo vůbec dobře. Ale ve třetím zápase porazili ZŠ Krásovy domky Pelhřimov 4:0 a oživili naděje na postup. Ten nakonec potvrdili v posledním zápase skupiny se ZŠ Černovice přesvědčivým vítězstvím 7:0. Do finálové skupiny si ale přinesli porážku z duelu s humpoleckou školou. V závěrečném utkání celého turnaje nakonec prohráli s celkovým vítězem ZŠ Hálkova Humpolec 0:5 a obsadili tak konečné 3.místo, za které jim jistě patří poděkování.

Celý turnaj odehráli pod vedením trenérů Luboše Nováka a Tomáše Filípka tito hráči – Šimon Filípek, Jan Zedník, Dominik Kotek, Tobiáš Melzoch, Štěpán Novák, Adam Haška, Ondřej Rathouský, Vojtěch Lang a Jakub Kubů.     

 

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru