Základní škola Kamenice nad Lipou » Aktuality » Okresní kolo přespolního běhu

Okresní kolo přespolního běhu

V úterý dne 3. 10. 2023 se žáci druhého stupně naší školy zúčastnili okresního kola v přespolním běhu, které se konalo v Městských sadech v Pelhřimově. Žáci byli rozděleni dle ročníků narození do čtyř kategorií - na mladší a starší žákyně a žáky. Nejlépe si vedly naše mladší žákyně (6. – 7. ročník), které vybojovaly v konkurenci dalších deseti škol krásné stříbrné medaile. 🥈Dne 12. října tedy pojedou školu reprezentovat na krajské kolo do Žďáru nad Sázavou. V této kategorii zazářila především Terezie Lovětínská ze 7.B, která skončila v celé kategorii mladších žákyň druhá a dále Daniela Šašková ze 7.B, která doběhla čtvrtá. Výborně se dařilo i našim starším žákům (8. – 9. ročník), kteří obsadili v konkurenci dvanácti škol perfektní třetí místo. 🥉 Zde se nejvíce zadařilo Tomášovi Hronovi z 8.A, který doběhl ve své kategorii pátý a Matěj Kurz z 9.A si vydřel čtrnácté místo. Oceňujeme bojovnost Lukáše Jůzy, který i přes zranění závod nevzdal a dokončil jej! Kameničtí mladší žáci i starší žákyně obsadili ve svých kategoriích shodně osmé místo. Závod probíhal za krásného slunečného počasí, všichni soutěžící se vzájemně podporovali a prožili tak pěkné sportovní dopoledne. Všem běžcům gratulujeme ke skvělým výkonům a děkujeme za příkladnou reprezentaci kamenické školy! 😊

Mgr. Klára Filipová

 

Fotogalerie: zde

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru