Základní škola Kamenice nad Lipou » Aktuality » Procvičování znalostí s rodilou mluvčí

Procvičování znalostí s rodilou mluvčí

Procvičování znalostí s rodilou mluvčí

V květnu dostali naši žáci 4. - 9. tříd možnost si procvičit své znalosti s rodilou mluvčí Nussebah Osman. Nussebah je velmi milá a empatická lektorka angličtiny, ale je také lektorkou jógy. Nussebah se narodila v Saudské Arábii a nyní již několik let žije v Kanadě. Úvodem se lektorka představila a žáci se také představili. Potom následovaly dialogy ohledně rodiny, domácích mazlíčků, barev, sportu, ale také jídla. Žáci také Nussenbah řekli, že dnes se hraje mistroství v hokeji, kde ČR bude hrát proti Kanadě. Paní učitelky byly velmi mile překvapeny, jak někteří žáci plynule, srozumitelně a bez ostychu mluvili anglicky. Bylo vidět, že mnozí žáci se již bez problémů domluví, nebojí se říci svůj názor, dokáží argumentovat a odpovědět na otázky v cizím jazyce. Hodiny s rodilou mluvčí jsou výborným zpestřením výuky, protože si žáci obohatí slovní zásobu a komunikují.

Těšíme se na další lekce s rodilým mluvčím.

 

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru