Základní škola Kamenice nad Lipou » Aktuality » Setkání deváťáků s prvňáčky

Setkání deváťáků s prvňáčky

    Ve středu 27.9.2023 si žáci 9.A a 9.B připravili pod vedením třídních učitelů krátký program, při kterém se poprvé setkali s letošními prvňáčky, pro které jsou pro letošní školní rok patrony. Po úvodním uvítacím proslovu děti prvních tříd odpovídaly na kvízové otázky zaměřené na televizní večerníčky. Úspěšní řešitelé úkolů byli odměněni drobnými pamlsky. Potom žáci prvních tříd mezi sebou soutěžili v pohybových dovednostech a na závěr společně s deváťáky opustili tělocvičnu ve vytvořeném vláčku za zpěvu písničky Jede, jede mašinka a odtančili do svých tříd. Se vzájemně prožitou hodinkou byli všichni přítomní spokojeni.

Mgr. Vladimír Houser       

Fotogalerie: zde

   

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru