Základní škola Kamenice nad Lipou » Aktuality » Slavnostní rozřazování prvňáčků

Slavnostní rozřazování prvňáčků

Dne 30. 5. 2024 se uskutečnilo v naší základní škole slavnostní rozřazení budoucích prvňáčků.

Celým programem provázela zástupkyně p. ředitele pro první stupeň Mgr. Alena Stará. Budoucí prvňáčky a jejich rodiče přivítala milými slovy a na dětech bylo vidět, že se uvolnily a spadla z nich nervozita. Vlídná a laskavá slova pro nastávající žáky 1. tříd přednesl také nový p. ředitel Mgr. Luboš Mrázek. Doprovodný program si pro tento výjimečný den přichystali žáci z třídy 5. B pod vedením Mgr. Ivy Podhradské a zahráli muzikál „O dvanácti měsíčkách.“ Poté byli budoucí prvňáčci jednotlivě vyvoláváni a za doprovodu žákyň z 9. třídy přicházeli ke stolečku, kde se seznámili s p. učitelkou Mgr. Gertou Dvořákovou z 1. A, nebo s p. učitelkou Mgr. Ivou Podhradskou z 1. B. Na závěr celého programu zazněla píseň, kterou si společně zazpívali. Nakonec si děti se svými rodiči mohli prohlédnout jejich budoucí třídu.

Všem se slavnostní odpoledne líbilo.

 

Fotogalerie: zde

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru