Základní škola Kamenice nad Lipou » Aktuality » Úspěch v okresním kole atletického čtyřboje

Úspěch v okresním kole atletického čtyřboje

Žáci ZŠ Kamenice nad Lipou ( speciální třídy ) se zúčastnili 15.5.2024 okresního kola atletického čtyřboje v Pelhřimově. Soutěžilo se v běhu na 60m, hodu kriketovým míčkem, skoku dalekém a běhu na 800m – dívky a 1500m – chlapci.

Naši školu reprezentovala 3 děvčata- Kittnerová Lucie, Seilerová Aneta, Plachá Tereza a 4 chlapci – Vaněk Roman, Sliacky Patrik, Zelenka Jakub a Zelenka David.

Na závodech se žákům dařilo velmi dobře. Celkovou vítězkou v kategorii dívek se stala Seilerová Aneta, která spolu s Kittnerovou Lucií, která obsadila 2. místo, postupují do krajského kola a v kategorii chlapců je celkovým vítězem Vaněk Roman a postupuje s ním Zelenka David, který obsadil 3.místo. Krajské kolo atletického čtyřboje se uskuteční 6.6.2024 ve Velkém Meziříčí.

Děkuji všem sportovcům za vzornou reprezentaci školy a velice slušné chování.

Mgr. Eva Petrů

 

Fotogalerie: zde

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru