Základní škola Kamenice nad Lipou » Aktuality » Vánoční turnaj ve vybíjené

Vánoční turnaj ve vybíjené

Dne 22. 12. 2023 proběhl v nové tělocvičně vánoční turnaj ve vybíjené, kterého se zúčastnily dívky z druhého stupně. Celý turnaj probíhal ve velmi přátelské atmosféře, dívky se navzájem povzbuzovaly, čímž jsme si společně zpříjemnily poslední předvánoční den ve škole. Ve velmi napínavém souboji zaslouženě zvítězily dívky z devátého ročníku - gratulujeme! 🤩 O pouhá dvě vybití za nimi skončily dívky ze sedmého ročníku, kterým patří velká pochvala 👍 Chválíme i nejmladší účastnice z 6. ročníku, které statečně vybojovaly 3. místo 😊 Děkujeme za pěkné sportovní zážitky, fair play a blahopřejeme všem zúčastněným 🍀

Mgr. Klára Filipová a Mgr. Kateřina Kutajová

 

Fotogalerie: zde

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru