Základní škola Kamenice nad Lipou » Aktuality » Oblastní kolo recitační soutěže

Oblastní kolo recitační soutěže

V pondělí dne 4.3. 2024 proběhlo v prostorách naší školy Oblastní kolo recitace.

Žáci, kteří postoupili ze školních kol, soutěžili v konkurenci nejlepších recitátorů z Počátek a Žirovnice.

Soutěžilo se ve čtyřech kategoriích - v I. kategorii (2. - 3. ročníky) obsadila krásné 3. místo Marie Anna Fišarová ze 2.B velmi pěkně recitovala i Klaudie Dvořáková ze 3.B.

Ve II. kategorii (4. - 5. ročníky) jsme obsadili stupínek vítězů hned dvakrát: 2. místo vybojovala Eliška Padruňková z 5.B a na 3. místě se umístila Emma Hálová ze 4.A. Ve III. kategorii (6. - 7. ročníky) obsadila krásné 3. místo Adéla Bulantová ze 7.A a velmi pěkně recitovala i Ema Strašíková z 6.A. Ve IV. kategorii (8. - 9. ročníky) naší školu reprezentovala Karolína Dvořáková z 8.B, která obsadila krásné 2. místo.

Všem reprezentantkám gratulujeme k výborným výsledkům, děkujeme za příkladnou reprezentaci školy a přejeme hodně štěstí při dalších soutěžích.

Mgr. Klára Filipová, Mgr. Romana Svědíková