Základní škola Kamenice nad Lipou » Aktuality » Okresní kolo atletické olympiády 2.st.

Okresní kolo atletické olympiády 2.st.

DDM Pelhřimov zorganizoval ve sportovním areálu města Pelhřimov v úterý 6.června 2023 tradiční Okresní atletickou olympiádu pro žáky 2.stupně základních škol. Ti byli rozděleni podle tříd a ročníku narození na mladší a starší žáky. Naše 23 členná hodně oslabená výprava se v silné konkurenci ostatních škol nakonec úplně neztratila a přivezla domů 3 cenné kovy – jednu zlatou,  jednu stříbrnou a jednu bronzovou medaili. 1.místo vybojoval ve skoku vysokém Lukáš Jůza (8.A), který navíc ve sprintu na 60m obsadil 2.místo. Tomáš Hron (7.A) si odvážným způsobem vydřel v běhu na 1000m 3. místo.

Oběma našim medailistům ale i ostatním členům atletické výpravy patří poděkování za příkladnou reprezentaci kamenické školy.

Mgr. Vladimír Houser

Fotogalerie: zde

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru