Základní škola Kamenice nad Lipou » Aktuality » Přijetí u hejtmana Kraje Vysočina

Přijetí u hejtmana Kraje Vysočina

 Přijetí u hejtmana Kraje Vysočina

Žáci ZŠ Kamenice nad Lipou ( speciální třídy), kteří se zúčastnili v červnu 12. Evropských her handicapované mládeže v Brně, byli dne 13.9.2023 přijati hejtmanem Kraje Vysočina Mgr. Vítězslavem Schrekem.

Setkání se uskutečnilo v budově Krajského úřadu v Jihlavě, kde hejtman jednotlivým žákům osobně poděkoval za výbornou reprezentaci Kraje Vysočina a každému předal malý dárek. Poté se konala neformální beseda, kde žáci s hejtmanem diskutovali.

Setkání bylo v uvolněné atmosféře, žáci byli nadšeni a je pro nás velikou poctou, že jsme se mohli s hejtmanem setkat a moc si tohoto setkání vážíme.

Mgr. Eva Petrů

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru